Khloe Kardashian pelenės istorija: kaip sudaužyta širdis privertė ją kardinaliai pasikeisti?

Garsusis Kardashian klanas žinomas dėl daugybės priežasčių, vis dėlto įspūdingos seserų figūros – viena jų. Ištikimiausi realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ per 14 metų, kol vyko šou, galėjo stebėti ir seserų pokyčius. Viena akivaizdu – Khloe pasikeitė labiausiai.

Khloe Kardashian (tv3.lt fotomontažas)
30

Tiesa, jos pokyčiai buvo susiję ir su vidiniais išgyvenimais.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Khloe Kardashian pelenės istorija: kaip sudaužyta širdis privertė ją kardinaliai pasikeisti?

Kai pasirodė pirmosios realybės šou serijos, iš Khloe nuolat buvo šaipomasi, jog ji nėra tokia liekna ir smulki, kaip likusios jos seserys. Vėliau moteris įsimylėjo ir greitai ištekėjo už NBA žvaigždės Lamaro Odomo, deja, jų santuoka taip pat nebuvo rožėmis klota – netrukus jiedu išsiskyrė, o Khloe liko ne tik sudaužyta širdimi, bet ir dar labiau savimi nepasitikinti, nei kada anksčiau.

Būtent tada ji užsinorėjo keistis – tiek vidumi, tiek ir išore, ir ėmė intensyviai sportuoti, o jos pokyčiai jos pačios buvo įvardyti kaip „keršto kūnas“. Moteris ne kartą pakeitė plaukų spalvą, atsikratė daugybės kilogramų, sustiprėjo ir į sportą ėmė žvelgti kaip į savotišką būtinybę. Negana to, jos „keršto kūnas“ tapo savotiška mada ir daugybė moterų ėmė sekti jos pėdomis. 

Khloe Kardashian

Dabar Khloe visuomet savo sveikata rūpinasi labiau, nei darbo reikalais, kurių turi išties nemažai. Tai užsienio žiniasklaidai atskleidė ir šeimos mitybos specialistas Philipas Goglia. Anot jo, Khloe tarsi viskam padaro pauzę, kai ateina metas rūpintis savo mityba ar sveikata.

REKLAMA

Ir nors pažiūrėjus į įspūdingus Khloe pokyčius galėtų pasirodyti, kad moteris beveik nevalgo, tai, pasirodo, nėra tiesa – maistas ir toliau sudaro svarbią jos gyvenimo dalį, o negana to, ji iš tiesų valgo net 7 kartus per dieną. Vis dėlto jos mitybos specialistas atkreipia dėmesį į tai, kad visų kūnai yra skirtingi, tad tai, kas tinka vienam, nebūtinai gali tikti ir kitam. 

Khloe Kardashian

Daugiausiai Khloe maitinasi sveikaisiais riebalais ir baltymais, valgo nemažai vaisių ir daržovių. Užkandžiai – būtinybė. Vis dėlto panašu, kad moteris mėgsta ir smaližiauti – Khloe gerbėjai tuo galėjo įsitikinti peržvelgę kelias minėto šou serijas. Jei serija filmuojama Khloe namuose, čia visuomet stovi didžiuliai indai su įvairiais sausainiais, dažniausiai – „Oreo“.

K. Kardashian treniruotes specialiai jai parengė treneris Gunnaras Petersonas, kuris treniruoja visą moters kūną. Tiesa, sesijos labai greitos. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų