Žinomi žmonės renginyje pasirodė su vaikais: apsilankė ir Skambinas su nauja šeima

Einant pirmosioms rudens dienomis, žinomi žmonės darkart prisiminė vasarą bei pasidalijo mintimis, ką laiko didžiausiu savo šių metų vasaros atradimu, rašoma pranešime spaudai.

Gerda Žemaitė su sūnumi ir Saulius Skambinas su šeima (tv3.lt fotomontažas)
60

„Mano didžiausias šios vasaros atradimas – žmonės!“ – patikino televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė. 

(60 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomi žmonės renginyje pasirodė su vaikais: apsilankė ir Skambinas su nauja šeima

Kadangi dėl koronaviruso ji su šeima negalėjo išvykti į iš anksto planuotą kelionę po Balį, šįmet šiltąjį metų laiką nusprendė skirti tam, ko buvo netekusi per karantiną – bendravimui su bičiuliais, gamtai, kelionėms po Lietuvą. 

„Su sūnumis ir vyru pasimėgavome lietuvišku pajūriu, bet... neilgai. Nes turėjau ruoštis ir jaunėlio Nikolo krikštynoms, ir muzikiniam projektui „X faktorius“, – pasakojo G. Žemaitė.

Būtent šie du svarbūs vasaros įvykiai jai padėjo atrasti naujus žmones – dizainerę Modestą Šukę ir vokalo mokytoją Onutę Žukienę.  „Abi jos –  ne tik savo srities profesionalės, bet ir džiugina žmogiškumu, atvirumu, draugiškumu. Būna kai sutinki ką nors ir supranti – tai ilgam“, – sakė G. Žemaitė. 

Saulius Skambinas su dukrele (N. Zavecko nuotr.)

Profesionalus šokėjas ir treneris Saulius Skambinas sakė vasarą dedikavęs vaikų stovykloms bei vietovei, kurioje gyvena – Palemonui. Pastarąjį „išnarstė“ itin atidžiai ir dabar netgi gali rengti po jį ekskursijas. 

„Vieną tokią suorganizavau draugams, su kuriais barža plaukėme būtent iš mažai kam žinomos Palemono prieplaukos“, – sakė S. Skambinas. 

Vieškūnų piliakalnis, Kauno marių aukuras ir „Lakštingalų slėnis“, Salomėjos Nėries muziejus, Palemono pažintinis takas palei Kauno marias, Geležinkelio fortas su 30 bunkerių bei slėptuvių, Kauno Švč. Mergelės Marijos Rožančiaus Karalienės bažnyčia ir vienuolynas, Palemono geležinkelio stotis ir didysis tiltas per jį – tai jis siūlytų būtinai pamatyti bent kartą gyvenime. 

REKLAMA

„Saulėlydis, stebint jį nuo irklentės, plaukiančios Kuršių mariomis“, – sakė šią vasarą naujam savo pomėgiui – vandens sportui skyrusi dainininkė bei grožio specialistė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. 

Žinomi žmonės prabilo apie vasarą (N. Zavecko nuotr.)

Daug ramesnė buvo dainininkės Ingridos Kazlauskaitės vasara  – ji skirta darbui, namams ir draugams. „Vis dar kuriu savąjį būstą. Šioje srityje negali nesistebėti – ir interjero dizainerių išmone, ir meistrų požiūriu“, – sakė pašnekovė. 

Kitokia nei įprastai vasara buvo ir choreografui, šokėjui Kęstučiui Baranauskui. Tradiciškai jis su žmona Toma ir dukrele Tėja vykdavo paviešėti pas uošvius į Vokietiją, o šįmet dėl pandemijos kelionės teko atsisakyti. Bene įsimintiniausias Baranauskų vasaros įvykis – žygis ežero pakrante, kurio metu reikėjo įveikti ne vieną gamtos sukurtą kliūtį. 

„Kai peržiūrėjau tai, ką esu įkėlusi į socialinius tinklus, pati nustebau, kad tiek daug visko galima patirti per vieną mėnesį! Ir kiekviena ta akimirka labai svarbi“, – sakė dainininkė, realybės šou dalyvė Donata Virbilaitė. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų