Šokiruojanti tiesa: „Krokodilų medžiotojas“ pats nuspėjo savo mirtį

Garsusis „Krokodilų medžiotojas“ Steve’as Irwingas mirė 2006 metais nuo lemtingo rajos dūrio į širdį. 

Steve Irwin (nuotr. SCANPIX)
4

O štai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė informacija apie tai, kad garsusis vyras savo mirtį iš tiesų nuspėjo.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šokiruojanti tiesa: „Krokodilų medžiotojas“ pats nuspėjo savo mirtį

Kaip rašoma mirror.co.uk, Steve’as visuomet tikėjo, kad mirs ganėtinai jaunas. Būtent taip ir atsitiko, kai jį nemalonus likimas ištikro tada, kai jam tebuvo 44 metai. 

Kai raja jam įdūrė kelis kartus, Steve’as ramiai pažvelgė į visą tai įamžinusį operatorių bei draugą Justiną Lyonsą ir sušbibždėjo: „Aš mirštu“.

Trumpas gyvenimas buvo būtent tai, kuo Steve’as visuomet tikėjosi, o savo žmonai Terri kelis metus prieš tragediją buvo pasakęs, kad tikriausiai ir mirs darydamas tai, ką myli labiausiai. 

Tai vėliau patvirtino ir jo žmona, kuri po jo mirties liko augintio dviejų jų vaikų – dabar 22 metų Bindi ir 16-mečio Roberto.

„Jis niekuomet negalvojo, kad turės ilgą gyvenimą. Jis visuomet jautė, kad jis bus trumpas“, – sakė ji.

Vis dėlto įdomu tai, kad prieš savo mirtį S. Irwinas jau kurį laiką svarstė apie tai, jog norėtų pabaigti savo be galo sėkmingą TV karjerą ir imti daugiau koncentruotis į šeimą, vaikus, kuries tuo metu tebuvo 8 ir 3 metai.

„Prisimenu, kad jis man sakydavo, jog galvoja nebesifilmuoti, nori praleisti daugiau laiko su vaikais“, – sakė Terri.

Steve Irwin su šeima

O štai pati Terri, kai sužinojo, kad mirė jos vyras, tuo metu kartu su vaikais buvo Tasmanijoje. Paskutinįkart ji savo vyrą matė tada, kai šis ją ir vaikus nuvežė į oro uostą, o pats liko Queenslande, kad baigtų filmuoti dokumentinę juostą.

REKLAMA

Būtent mielas pamojavimas atsisveikinant yra paskutinis Terri su vyru siejamas atsiminimas. O vos pasiekusi Tasmaniją, ji išgirdo liūdnas žinias. Tiesa, nors ir su skaudančia širdimi, Terri kartu su vaikais ėmė tęsti vyro pradėtus darbus, o jo vaikai ėmė sekti tėvo pėdomis. 

22 metų Bindi šiuo metu laukiasi vaikelio ir yra gamtosaugininkė, o „Krokodilų medžiotojo“ sūnus Robertas yra laukinės gamtos fotografas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Chandleris ir Bindi susižadėjo per jos 21-ąjį gimtadienį, o ir jų vestuvės tikrai nebuvo tradicinės. Bindi Irwin ir Chandleris Powellas nusprendė neignoruoti šiuo metu kone visame pasaulyje paskelbto karantino, todėl jų šventė buvo kiek kitokia, nei tikėjosi iš pradžių.

21 metų mergina, ištekėjusi už savo ilgamečio vaikino, 23 metų Chandlerio, neslėpė, jog jiems teko priimti sunkų sprendimą ir į savo šventę nekviesti jokių žmonių. Todėl nors šventė iškelta Australijoje esančiame zoologijos sode, siekiant visus apsaugoti, čia nebuvo daugybės žmonių.

Likus vos kelioms valandoms iki vestuvių, ministras pirmininkas Scottas Morrisonas paskelbė, kad vestuvėms įsigalioja nauji reikalavimai, t.y. čia galima dalyvauti tik 5 žmonėms. 

Pasirodo, kad vestuvių metu buvo pagerbtas ir Bindi tėvas Steve’as, kuris žuvo prieš daugybę metų. Mergina atskleidė, kad vestuvių metu specialiai dėl jo buvo įžiebta žvakė. O štai užsienio žiniasklaidai ji papasakojo ir kur kas daugiau intriguojančių detalių – kokią užslėptą prasmę turi jos suknelė, ir kodėl kartu su mylimuoju Chandleriu Powellu ypatingai džiaugėsi vestuviniu tortu.

REKLAMA

Rinkdamasi savo vestuvinę suknelę, Bindi norėjo panašios į tą, kurią per savo vestuves 1992-aisiais vilkėjo jos mama. „Norėjau kažko labai panašaus, nes žavėjausi mamos suknele nuo tada, kai buvau labai mažytė. Kai man suėjo 12 metų, aš matuodavausi mamos suknelę ir man tai buvo labai labai ypatinga. Jai – daugiau nei 50 metų, nes ji būtent tiek yra mūsų šeimoje“, – sakė Bindi.

Deja, savo mamos suknelės per vestuves dėvėti ji negalėjo, mat ji buvo pernelyg sena net ir lyginimui. Dėl šios priežasties, pasitelkusi profesionalus, ji pabandė sukurti kažką labai panašaus. Suknelės rankovės buvo puoštos saulėgrąžomis, kurios jai „priminė tėtį“ bei faktą, kad jos tėvai – Steve’as ir Terri – visuomet važinėdavo po saulėgražų laukus.


Rašyti komentarą...
T
Tin tin
2020-09-06 19:51:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnio autoriui gramatikos pasimokyti reiktų. :(
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų