Mirtiną avariją sukėlęs Jefremovas pripažino savo kaltę: siūloma 11 metų įkalinimo bausmės

Birželį Rusijos kino žvaigždė Michailas Jefremovas sukėlė mirtiną avariją, kurios metu žuvo žmogus. Aktorius prisipažino dėl savo kaltės, jam gresia 11 metų įkalinimo bausmė.

Mikhail Yefremov (nuotr. SCANPIX)
4

Apie tai pranešė starhit.ru.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mirtiną avariją sukėlęs Jefremovas iš teismo išgabentas į ligoninę: teigiama, kad patyrė insultą

Ketvirtadienį vyko teismas, kurio metu jis prisipažino dėl avarijos.

„Jūsų garbei, aš pripažįstu savo kaltę“, – sakė vyras. 

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad avarijos dieną jis pripažino jautęs pagirias. „Maždaug 5 valandą ieškojau alaus. Prisimenu, kad man reikėjo pinigų, todėl nuėjau iki automobilio pasiimti kortelės. Galbūt jis stovėjo prie baro, o gal ir ne, tačiau nepamenu, ar išvis tą dieną buvau mašinoje. Prisimenu viską tik nuo tos akimirkos, kai pradedu sėdėti su tyrėju. Nepamenu, ar jis man pasiūlė advokatą“, – atviravo aktorius.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Rusijos kino žvaigždė M. Jefremovas birželį girtas sukėlė žmogaus gyvybę nusinešusią avariją Maskvos centre, kai jo vairuojamas visureigis išlėkė į priešpriešinio eismo juostą ir įsirėžė į miniveną „Lada“.

Šio automobilio vairuotojas vėliau mirė ligoninėje nuo daugybės traumų ir kraujo netekimo.

Pasak vieno informuoto šaltinio, velionis buvo vienos iš internetinių parduotuvių kurjeris.

M. Jefremovą įvykio vietoje sulaikė policija. Atlikus medicininį tyrimą artisto kraujyje buvo alkoholio. Vėliau 56 metų aktorius buvo paleistas, pasirašęs pasižadėjimą neišvykti iš šalies.

M. Jefremovas pareiškė esąs pasirengęs suteikti „visą įmanomą pagalbą“ per avariją žuvusio vyriškio šeimai, naujienų agentūrai „Interfax“ sakė jo advokatas Vitalijus Černyšiovas.

„Apklausos metu Jefremovas sakė esąs pasirengęs suteikti visą įmanomą pagalbą nukentėjusiesiems per eismo įvykį“, – pažymėjo teisininkas.

Jis pridūrė, kad šiuo metu neaišku, kada bus tęsiamas tyrimas dėl aktoriaus veiksmų, nes jo būklė šiuo metu bloga.

REKLAMA

„Jis dar vakar jautėsi blogai – smarkiai susitrenkė per eismo įvykį. Tai tam tikru būdu taip pat paveikė jo savijautą. Kaip suprantu, jam teikiama tam tikra medicininė pagalba“, – teigė advokatas.

Pranešama, kad aktoriui iškelta baudžiamoji byla dėl neatsargaus gyvybės atėmimo – taigi, jam grėstų nuo penkerių iki 12 metų laisvės atėmimo bausmė.

Avariją komentavęs Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas pavadino šią nelaimę „siaubinga“, bet pabrėžė, jog kol kas negalvojama apie titulų atėmimo iš M. Jefremovo.

„Čia, deja, kalbama apie tragišką įvykį, siaubingą įvykį, kai girtas vairuotojas – ir nesvarbu, kas jis yra – sukėlė avariją, per kurią žmogus žuvo. Štai apie ką kalbama“, – antradienį žurnalistams sakė D. Peskovas.

Tiesa, kai rugpjūčio pradžioje turėjo įvykti teismas, tą dieną aktorius netrukus buvo išgabentas, mat buvo įtariama, jog patyrė insultą.

Teismas turėjo įvykti Maskvoje – čia M. Jefremovas pasirodė kartu su savo advokatu Elmanu Pashayevu. Deja, aktorius pats nė nesugebėjo įeiti į pastatą – jis buvo matomas vos galintis pastovėti ant kojų, beveik alpdamas užlipo laiptais. Po kelių minučių prie teismo atvyko greitosios pagalbos automobiliai. 

Aktorius tada gydytas vienoje iš Maskvos ligoninių – yra įtariama, kad patyrė insultą. 


Rašyti komentarą...
A
Algirdas.
2020-09-03 14:55:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokio reikia prisipažinimo, kai viskas užfiksuota video? Būtų garbingas ir doras neišsisukinėtų. Advokato auka.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų