Bareikis atskleidė, kodėl yra dėkingas tėvams ligi šiol: iš pradžių to labai nemėgo

Tokius palinkėjimus Vasaros estradoje tauragiškiams išsakė Rugsėjo 1-osios proga surengtoje šventėje dalyvavęs dainininkas Vidas Bareikis. Į pašnekesius su žinomu Lietuvos atlikėju pakviesti moksleiviai galėjo ne tik pasiklausyti jo koncerto, bet ir pasiteirauti rūpimų dalykų.

Vidas Bareikis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
19

Atsakydamas į klausimus dainininkas negailėjo ir patarimų. asmenine patirtimi įrodinėjo, kad visas svajones galima pasiekti – reikia tik norėti ir, žinoma, daug dirbti. o jaunajam tauragiškiui Titui dainininkas kartu su visais šventės svečiais sudainavo „Su gimimo diena“.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, kaip Bareikis švęs gimtadienį: teigia to labai pasiilgęs

Svarbu ir atsipalaiduoti

„Visi siūlys mokytis, spaustis, stengtis, vargti, kalti ir panašiai. O aš atvirkščiai, linkiu – raskit laiko pailsėti, atsipūsti, savaitgaliauti, išnaudoti gerą orą. Mokslai mokslais, bet reikia išlaikyti ir balansą, kad metų gale nebūtumėt pervargę“, – pašnekesius Vasaros estradoje pradėjo V. Bareikis.  

Paklaustas,  kiek laiko koncertuoja, atlikėjas teigė, kad jo istorija įdomi. Kaip solo atlikėjas koncertuoja jau 6–7 metus. Pastaruosius dvejus metus jo veikla suaktyvėjusi.

„Daug dirbau dirbau ir tas darbas pasiteisino. Dabar esu čia, kur esu. Muzika mane lydi nuo 6-erių, kai tėvai nuvedė į muzikos mokyklą. Tėvai sakė grok, bet aš to nemėgau. Buvo sunku, nes mokiausi pianino klasėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Ten taip jau įprasta, kad kokioje klasėj esi, po tiek valandų turi groti.

Bebaigdamas mokyklą grojau ir po 8 ir po 10 valandų. Tai meno karinė mokykla, kaip aš ją vadinu.  Bet dabar tėvams esu dėkingas. Dabar net labai patinka muzikuoti, galiu iš to pragyventi. Tai mano hobis, aistra. Jaučiuosi taip scenoje, kaip paauglystėje išbėgęs krepšinį pažaisti“, – jaunuosius tauragiškius motyvavo dirbti ir siekti savo tikslų atlikėjas. 

Tekstą parengė taurageszinios.lt

 


Rašyti komentarą...
M
Moteris
2020-09-05 12:14:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai neseniai buvo kiekviename puslapyje Valinskas, dabar Bareikis su Stonkuviene. Mielieji, atsibodo, neįdomu. Sakysite, neskaityk, bet moku uz internetą ir noriu matyti ne tik Bareikį, Bunkę. Lietuvoje tiek įdomių dalykų vyksta, tokie įdomūs žmonės gyvena, tokią įdomia veikla užsiima.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų