Usheris netrukus sulauks dar vieno vaiko: pora kartu praleido metus

Dainininkas Usheris išgyvena gražias akimirkas – jau netrukus taps trečiojo vaiko tėvu. Tiesa, šis vaikelis gims nuo kitos moters, jo mylimosios Jenn Goiceochea. 

Usher ir Jenn Goiceochea (tv3.lt fotomontažas)
5

Tiesa, poros romanas trunka dar ne tiek ir ilgai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Usheris netrukus sulauks dar vieno vaiko: pora kartu tik metus

Žinia apie Usherio mylimosios nėštumą pasklido užsienio žiniasklaidoje dar savaitgalį, mat Holivude paparacams pavyko užfiksuoti suapvalėjusios Jenn kūno formas.

Netrukus tai patvirtino ir artimas poros šaltinis. „Jie yra sujaudinti, labai laimingi“, – sakė jis.

Usheris pirmąkart su nauja mylimąja pastebėtas praėjusį rudenį, o vėliau jiedu pasirodė kartu viename vakarėlyje gruodį. 

Anksčiau dainininkas buvo vedęs savo vadybininkę Grace Miguel, kuriai šiuo metu 51 metai. Nors iki vestuvių, įvykusių 2015 metais, jie susitikinėjo ilgai, santuokoje išbuvo tik 3 metus. 

„Po daugybės minčių ir svarstymų, mudu kaip pora galiausiai nusprendėme išsiskirti. Mes ir toliau likome itin artimi, mylintys draugai, kurie ir toliau vienas kitą rems kitose gyvenimo fazėse. Mūsų judėjimą pirmyn paskatins didžiulis kiekis meilės ir pagarbos vienas kitam“, – atviravo tąkart Usheris.

Prieš tai Usheris buvo vedęs savo buvusią plaukų stilistę Tameką Foster. Jų santuoka truko 2 metus, nuo 2007-ųjų. Kartu su ja Usheris sulaukė ir dviejų berniukų: Usherio V-ojo, kuriam šiuo metu 12 metų, ir Naviydo Ely, kuriam 11 metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų