Nuo rugsėjo 7 dienos „Jėgos“ ir „Kenoloto“ loterijas transliuos TV3

Po daugiau nei 25 metų, praleistų LRT eteryje, nuo rugsėjo 7 d. loterijos „Jėga“ ir „Kenoloto“ žiūrovus pasitiks per TV3 televiziją. 

Nuo rugsėjo 7 d. „Jėgos“ ir „Kenoloto“ loterijas transliuos TV3

Sprendimas visiems lietuviams puikiai žinomų, legendinių, loterijų transliacijas perkelti į kitą televiziją, priimtas bendru loterijų organizatorių ir LRT sprendimu. 

„Nuoširdžiai dėkojame LRT už ilgametį bendradarbiavimą ir šiltą draugystę su laidas padėjusia kurti profesionalia televizijos darbuotojų komanda, tačiau, suprasdami ir gerbdami LRT strategijos kryptį, siekdami padėti išgryninti jų programų turinio darną, bendru sutarimu nusprendėme perkelti loterijų tiražus į kitos televizijos kanalą“, – sprendimą komentavo Renata Mozuraitė, „Perlas Network“ marketingo direktorė. 

REKLAMA

R. Mozuraitės teigimu, pagrindinis loterijos tikslas – suteikti pramogą savo žiūrovams ir žaidėjams, todėl prisijungimas prie TV3 televizijos, kurioje jau transliuojamos „Vikinglotto“ ir „Eurojackpot“ loterijos, tik papildys šį pramogos elementą. 

„TV3 eteryje jau transliuojamos „Vikinglotto“ ir „Eurojackpot“ laidos, todėl „Kenoloto“ ir „Jėgos“ perkėlimas į TV3 leis loterijų žaidėjams dar labiau susitelkti į mėgstamą pramogą“, – sakė „Perlas Network“ marketingo direktorė. 

Svarbu ir tai, jog keičiasi tik „Jėgos“ ir „Kenoloto“ laidas transliuojanti televizija, tačiau loterijų taisyklės išlieka tos pačios, todėl daugiau pokyčių loterijos entuziastai nepajus. „Kenoloto“ laimėjimus du kartus per dieną, o „Jėgos“ vieną kartą per dieną, ir toliau dalins nuo šių loterijų neatsiejamos vedėjos – Laima Kybartienė ir Jurgita Drabatienė. 

„Per ilgus metus LRT televizijoje esame patyrę daugybę nuotykių, bet didžiausias ir svarbiausias nuotykis yra laimėjimai. Pokyčiai – labai geras dalykas, dar labiau įkvepiantis mane kaip vedėją, tačiau svarbiausia, kad žaidėjams keičiasi tik laidą transliuojanti televizija ir laidų rodymo laikas. Norėdami pasimėgauti mėgstamomis loterijomis, žaidėjai tiesiog įsijungs kitą televizijos kanalą, nuo to jų šansai laimėti ir sėkmė nepasikeis, – teigė nuo legendinių loterijų neatsiejama vedėja Laima Kybartienė. – Svarbiausia, kad loterija būtų įdomi, gyva. Manau, jog matydami „Jėgą“ ir „Kenoloto“ per TV3 žiūrovai ir toliau mėgausis šiais potyriais, papildytais laimėjimais.“ 

Detalią informaciją apie transliacijų laikus galite rasti www.perlas.lt svetainėje.


Rašyti komentarą...
V
Vadimas
2020-09-02 22:35:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
kada ta arogantiska bobule dings is ekrano? Igryso iki gyvo kaulo.
Atsakyti
-4

k
kazys
2020-09-02 11:32:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vel ta nesimpatiska ,atgrasi bobele maivysis.Kam reikia zinoti ar islose susiranda internete arba perle parduotuveje
Atsakyti
-2

A
AS
2020-09-04 10:02:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
FUI FUI KAIP PIKTA,KAD TA BOBSE NEINA AUGINTI ANUKU,O VEL STAIPISIS RODIDAMA SAVO SUVYTUSI KUNELI IR VAIDINDAMA SUPER BABA.FUI FUI.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų