Kartą „kaimiečių“ dainininke pavadinta Katažina dėl to neišgyvena: pati esu kaimietė, bet to nė kiek nesigėdiju

Žinoma lietuvių dainininkė bei kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus žmona Katažina Zvonkuvienė šiandien yra viena mylimiausių lietuvių dainininkių, vis dėlto kaip ir kiekvienam garsiam žmogui, taip ir Katažinai yra tekę susidurti ir su kritika.

Katažina Zvonkuvienė (tv3.lt fotomontažas)
17

Kartą ją netgi yra pavadinę „kaimiečių“ dainininke, vis dėlto niekuomet žodžio kišenėje neieškanti Katažina savo sekėjams socialiniuose tinkluose gražiai papasakojo, kodėl tai jos nė kiek neįžeidė.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kartą „kaimiečių“ dainininke pavadinta Katažina dėl to neišgyvena: pati esu kaimietė, bet to nė kiek nesigėdiju

Apie šią situaciją Katažina prabilo savo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

„Kažkada esu išgirdusi – „Katažina, tu – „kaimiečių“ dainininkė!“

O, taip! Tikrai taip! Aš ir pati esu kaimietė, bet to nė kiek nesigėdiju. Anaiptol – didžiuojuos tuo! Žinau, ką reiškia nuo ankstyvaus ryto ganyti karves, o po visos dienos jas išmelžti. Kaip artėjant audrai bėgti į laukus sudėti šieną į kupetą, kol neužlijo... Laiku išravėti daržą, pašerti kiaules, arklį, vištas ir t.t. 

O po visų nuveiktų darbų, ėjau prašyti Mamos, kad išleistų į sostinę padainuoti. Tai buvo geriausia motyvacija, o kartu – didžiausia mano svajonė. 

Vakar įvyko nuostabus koncertas Dieveniškėse! Tokie šilti renginiai nuoširdiems atviros širdies žmonėms – man patys maloniausi. Iki šiol sunku patikėti – kaip man, tai kaimo mergaitei, pasisekė... Vertinu kiekvieną gyvenimo akimirką ir dėkoju KIEKVIENAM savo klausytojui – nepriklausomai nuo statuso ar tautybės.

Dievas mane veda labai geru ir įdomiu keliu. Tikiuosi jis bus dar ilgas…“ – rašė ji.

Iškart po K. Zvonkuvienės įrašu pasipylė daugybė gerbėjų komentarų, kuriais jie tikino, kad dainininkė – paprastumo ir nuoširdumo įsikūnijimas.


Rašyti komentarą...
t
tacrignswispum
2020-08-28 18:02:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Хочешь СЕКСА уже сегодня?!. - Регистрируйся и снимай девочек которые очень ХОТЯТ СЕКСА! Все Анонимно и Бесплатно.[] Не упусти свой шанс...---- cutt.us/xbaza
Atsakyti
0

t
tacrignswispum
2020-08-28 18:02:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Хочешь СЕКСА уже сегодня?![] - Регистрируйся и снимай девочек которые очень ХОТЯТ СЕКСА! Все Анонимно и Бесплатно. Не упусти свой шанс...---- cutt.us/xbaza
Atsakyti
0

k
kitas koldūnas
2020-08-28 22:28:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žaviuosi šia moterimi!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų