Vaitulionio vakarėlyje – ir vaikelio su vyru Jonu besilaukianti buvusi „Mamyčių klubo“ vedėja Skrolytė

Ketvirtadienio vakarą sostinėje komunikacijos specialistas bei žurnalo vyrams „L'Officiel Hommes“ redaktorius Saugirdas Vaitulionis savo draugams ir artimiesiems surengė šventę, kurios metu pristatė rafinuotą, brandų ir kokybe dvelkiantį namų kvapą. 

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis (nuotr. Organizatorių)
98

Renginio nepraleido ir būrys žinomų žmonių, tarp kurių – ir kūdikio kartu su mylimuoju Jonu Elvikiu besilaukianti buvusi laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė.

(98 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vakarėlyje sostinėje – ir Siegel su Bunke: pasirodė su antrosiomis pusėmis

Žinia apie Eglės ir Jono džiaugsmą žiniasklaidoje pasirodė dar rugpjūčio mėnesį. 

S. Vaitulioniui itin svarbios progos nepraleido ir kiti žinomi draugai, tarp kurių – Rima Olberkytė su vyru Žydrūnu Stankumi, Daina Bosas, Natalija Bunkė su sužadėtiniu Edgaru, Simona Nainė, Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi Jančekovu, Viktorija Siegel ir jos draugas Laurynas Suodaitis, Vaida Skaisgirė, Simona Starkutė, Elena ir Tadas Bruzguliai, Kristina Kaikarienė su šeima, Simona Lipnė su vyru Mindaugu, Julija Janus, Erika ir Merūnas Vitulskiai, Deimantė Kazėnaitė bei daugelis kitų ryškių veidų.

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis

Jaukus draugų vakaras vyko Valdovų rūmų pašonėje įsikūrusiame gastrobare. Niekam ne paslaptis, kad šią vietą S. Vaitulionis ypatingai mėgsta, kviečia draugus vėlyvųjų pusryčių ar vakarienės. Komunikacijos specialistas negaili liaupsių tiek gastrobaro meniu, tiek užburiančiam vaizdui į Gedimino pilį, kuris atsiveria sėdint sodo terasoje.

„Tai, kad esu kvapų fanatikas, seniai žino visi draugai. Apie šį namų kvapą galėčiau pasakoti ir pasakoti, nes prie jo kūrimo praleista labai daug laiko. Žinojau, kad kvepalų kūrimas yra sudėtingas procesas, bet negalvojau, kad toks sudėtingas. Tai – praktiškai raketų mokslas. Reikia jausti kiekvieną mažytį lašelį, kuris gali pakeisti kvapo nešamą emociją. Kai įkvėpiau galutinio kvapo varianto, o jų, patikėkite, buvo kelios dešimtys, pasakiau, kad tai yra būtent tai. Didžiuojuosi kiekviena molekule, kuri šį vakarą sklando ore“, – džiaugsmo neslėpė S. Vaitulionis.

REKLAMA

Daugelis svečių šyptelėjo išgirdę vienodas, prisidėjusių žmonių prie namų kvapo gimimo, pavardes. Tačiau S. Vaitulionis patikino, kad jie nėra giminės, tai tiesiog smagus sutapimas. „Vienintelis dalykas, kas mus sieja, yra meilė kvapams ir kokybei“, – juokėsi žinomas vyras.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų