Paviešinta, kaip 71-erių Pugačiova atrodo be prisegamų plaukų ir perukų

Dainininkė Ala Pugačiova savo gerbėjus jau ne vienerius metus stebina įspūdinga išvaizda, o kai kurie netgi teigia, kad 71 metų sulaukusi moteris nė nesikeičia – atrodo itin jaunatviškai. Tiesa, prie tokios išvaizdos prisidėjo ne tik grožio procedūros –  odos patempimas, tačiau žavesio suteikia ir jos plaukai.

Ala Pugačiova (nuotr. SCANPIX)
11

Tinkamo ilgio ir spalvos plaukai gali padaryti stebuklus. Daugybė pasaulio žvaigždžių pasirenka plaukų stilių – bobą.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ala Pugačiova

Alla Pugačiova internete dažnai išjuokiama dėl priklausomybės plaukų perukams. Pasak gerbėjų, ji kartais atrodo juokingai. Dažniausiai primadona „prisega“ plaukų sruogų šonuose, kartais prideda plaukų sruogų į galvos galą.

Retkarčiais ji viešumoje pasirodo be prisegamų plaukų ar perukų, tačiau vis tiek jos galvą puošia kirpčiukai, kurie nėra tokie stori. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie jos grožio procedūras.

Užsienio žiniasklaidai Ala pasakojo, kad iš tiesų už savo puikią išvaizdą yra dėkinga genams – tai priežasis, kodėl ji atrodo šitaip pritrenkiančiai. Tiesa, ji neslepia, kad vis dėlto yra pasidariusi ir keletą smulkių patobulinimų – odos patempimų.

Odos patempimas jai buvo atliktas naudojant specialius organinius siūlus, vis dėlto galiausiai ji nusprendė atsisakyti net ir to, mat, anot dainininkės, tai buvo „tiesiog siaubinga“.

REKLAMA

„Tai tik lengvos operacijos. Aš turiu gerą odą, o mano geri draugai – plastikos chirurgai – tokių dalykų nė nedaro. Atlikdami vietinę nejautrą jie gali pašalinti cistą, taip pat ir kosmetines operacijas“, – pasakojo A. Pugačiova.

Tiesa, prieš 30 metų ji buvo ryžusis ir kitai operacijai. Pasirodo, kad jai buvo pašalintas auglys iš krūties. Svarbu paminėti, kad auglys buvo gerybinis.

Vis dėlto nepaisant to, kad plastinėms operacijoms yra kol kas linkusi sakyti „ne“, dainininkė labai jomis domisi, todėl ateityje neatsisako galimybės jomis pasinaudoti.


Rašyti komentarą...
n
nu joo
2020-08-29 18:15:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesuprantu kam čia meluot apie tą pugačiova jei visa Baltija ir Rusija apie jos visas plastines operacijas žino, tie kas rašo apie ją tuos straipsnius patys tampa pajuokos objektais.
Atsakyti
-26

V
Valiuse
2020-08-29 16:36:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
buvusi alkocholike rukanti iki dabar o vaidina kad genai geri.geros plastines operacijos o ne genai
Atsakyti
-68

v
valiuse
2020-08-29 16:33:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
zurnalistams bele tik rasyt nesamones.ji pasidariusi daugybe plastiniu operaciju,o vaidina kad genai geri.buvo gerianti alkocholi,rukanti iki dabar.ogi matai jos genai geri.slykstu skaityt
Atsakyti
-50

SKAITYTI KOMENTARUS (73)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų