„Aš superhitas“ žvaigždė prakalbo apie sunkiai sergantį brolį: viskas prasidėjo prieš 10 metų

Prieš kelerius metus televizijos projekte „Aš superhitas“ išgarsėjusio Nerijaus Liuberto šeima išgirdo skaudžią žinią - Nerijaus jaunesniajam broliui Mantui diagnozuotas cerebrinis paralyžius, spazminė disleksija.

Nerijus Liubertas ir jo brolis Mantas (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)

Tačiau šeima nepalūžo ir ėmė kovoti dėl ką tik gimusio Manto gyvybės ir šiandien visomis jėgomis stengiasi berniuką pastatyti ant kojų, kad šis niekieno nepadedamas galėtų žengti tvirtą žingsnį.

Viskas prasidėjo prieš dešimt metų, kai Nerijaus brolis atėjo į šį pasaulį: „Tiesa, atėjo jis dviem mėnesiais anksčiau negu įprasta, tačiau viskas atrodė sutvarkoma ir nebuvo didžiausia tragedija. Bėgo laikas, Mantas buvo laikomas inkubatoriuje, kuriame laikomi visi anksčiau gimę vaikai.“ 

Pasak vaikino, po kiek laiko prasidėjo tikrosios problemos: „Mano brolį nuolatos kankino vėmimas ir gydytojai niekaip negalėjo rasti to priežasties. Pamenu, vienus baisiausių žodžių savo gyvenime, kai gydytojas pasakė – „Ruoškitės laidotuvėms, bandysime operuoti“. Buvo labai didelis šokas ir smūgis visai mūsų šeimai, labai sunkiai išgyvenome tą laikotarpį.“

„Ačiū Dievui, operacija buvo sėkminga, Manto žarnyne buvo susikibeusios dvi žarnos, kurias daktarams pavyko sutvarkyti. Viskas grįžo į savo vėžias. Mantas augo ir iš pirmo žvilgsnio viskas atrodė normalu. Tačiau, kai atėjo tas laikas, kai vaikas turi pradėti pats savarankiškai sėdėti, Mantas to dar nedarė“, – apie pirmuosius požymius pasakojo Nerijus. 

REKLAMA

Nuvykus pas gydytojus šeima išgirdo tai, kas dabar lydi jau dešimt metų – cerebralinis paralyžius: „Kai išgirsti tokią diagnozę, pasaulis skyla į dvi dalis, viena pusė – visiška neviltis, kita pusė – noras padaryti viską, kas tavo jėgose, kad tik padėtum savo broliui.

Mantas šiuo metu jau didelis vyrukas, vaikšto tik su pagalba. Kiekviena diena jam yra svarbi, kadangi kiekvieną dieną būtina užsiimti sportu, mankštomis, kad kojos nestingtų. Čia labai daug prisideda mano mama ir tėtis, jie rūpinasi šiais dalykais. Susigyvenome su liga, nieko nėra neįmanomo. Pamažu atsirado žmonės su panašiomis situacijomis, visi dalijasi informacija ir patyrimais.“

Norintys paaukoti Nerijaus šeimai tai gali padaryti užpildę paraišką (FR0512 forma). Prašymus galite pateikti ir elektroniniu būdu per „EDS“. 

Pavadinimas: Manto Liuberto paramos fondas 

Įmonės kodas: 302671809 

Banko sąskaita: LT817300010128726425 

Swedbank, AB Banko kodas: 73000 

SWIFT kodas: HABALT22


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų