Kvaišalai, policija, skandalais lydimas gyvenimas – Carmen Electrą seka tamsūs praeities šešėliai

Seriale „Gelbėtojai“ išgarsėjusi ir sėkmingą aktorės karjerą susikūrusi Carmen Electra turėjo atlaikyti daug gyvenimo negandų.

Carmen Electra  (nuotr. SCANPIX)

Garsi moteris buvo įnykusi į kvaišalus, o dėl to ne kartą pateko ir į policijos pareigūnų rankas. Skandalais lydimas gyvenimas vos nesugriovė ir karjeros, mat Carmen vis rečiau sulaukdavo pasiūlymų.

Romanas su Čikagos „Bulls“ žvaigžde

Ekspresyvusis Dennisas Rodmanas dar atstovaudamas Čikagos „Bulls“ kurį laiką susitikinėjo su Tara Leigh Patrick, kuri geriau žinoma Carmen Electros slapyvardžiu ir tuo metu jau buvo išgarsėjusi „Gelbėtojų“ seriale ir puikavosi ant „Playboy“ viršelio.

Toliau sekanti istorija nebuvo atskleista šiuo metu itin populiariame dokumentiniame filme apie Michaelą Jordaną ir tų laikų „auksinį“ „Bulls“, tačiau pamačiusi jau keturias serijas, C.Electra prisiminė tuos laikus, sunkiai tvardė ašaras bei „The Times“ papasakojo dar negirdėtą ir gana privačią istoriją.

„Pamačius jį vėl aikštelėje – ašaros užplūdo mano akis“, – sakė C.Electra.

C.Electra papasakojo, kaip vieną dieną D.Rodmanas paslapčia nusivedė ją į „Bulls“ bazę.

„Vieną dieną, kai „Bulls“ turėjo laisvą laiką nuo treniruočių, Dennisas pasakė man, kad turi siurprizą“, – pasakojo C.Electra. „Jis užrišo man akis ir mes sėdome ant motociklo. Kai pagaliau vėl galėjau matyti, mes stovėjome „Bulls“ treniruočių bazės pagrindinėje aikštėje. Tai buvo beprotiška, kaip du vaikai saldainių parduotuvėje.

REKLAMA

Mes valgėme ledus iš šaldytuvo ir mylėjomės visose prakeiktose vietose – kineziterapijos kambaryje, svarmenų kambaryje, žinoma, aikštelėje“.

C.Electra turėjo garbės apsilankyti ir „Bulls“ persirengimo kambaryje, kuomet Čikagos klubas 1998 m. NBA finale nugalėjo Jutos „Jazz“.

„Dennisas atidavė man savo marškinėlius, nors visada juos išmesdavo sirgaliams“, – pasakojo C.Electra. „Į persirengimo kambarį patekau gana greitai ir staiga buvau su tais vaikinais. M.Jordanas atidarinėjo butelius, šampanas liejosi man į gerklę, į plaukus, ant drabužių. Man buvo garbė būti ten“.

Vėliau C.Electros ir D.Rodmano santykiai nebuvo tokie gražūs. 1999 m. Majamio viešbutyje jie abu buvo suimti už muštynes, tačiau panašu, kad C.Electros prisiminimuose D.Rodmanas paliko ir daug gražių momentų.

Nepavaldi laikui

Skandalais lydimas gyvenimas vos nesugriovė ir karjeros, mat Carmen vis rečiau sulaukdavo pasiūlymų. Bet dabar šis etapas – praeityje. Pristatant filmo „Gelbėtojai“ pasirodė ir pati Carmen, nuo kurios grožio buvo sunku atitraukti akis. Vis dėlto 48-erių moteris pripažino, kad lengva grįžti nebuvo, nes užplūdo daug prisiminimų.

„Filmavimo metu buvo visko, tačiau jei man būtų pasiūlę nusifilmuoti, neatmetu galimybės, kad būčiau sutikusi“, – kalbėjo moteris.

Galima drąsiai teigti, kad aktorė nepavaldi laikui. Tai parodė nuotraukos žurnalui „InTouch“, kuriose būdama 40-ties aktorė vilkėjo Malibu paplūdimio gelbėtojos aprangą – raudoną, seksualų kostiumėlį. Nors paskutinį kartą C. Electra jį vilkėjo prieš 15 metų, tačiau atrodo ne ką prasčiau.

REKLAMA

Aktorė ne tik pademonstravo nepriekaištingą figūrą, bet ir neslėpė, kad šis maudymosi kostiumėlis jai reiškia labai daug: „Kai pirmą kartą apsirengiau maudymosi kostiumėlį, pasijutau nuostabiai. Jis man pasirodė žymiai geresnis, nei aš jį įsivaizdavau.“

„Šiandieną aš jaučiuosi kur kas geriau, nei būdama 25-erių. Vis dar nuolatos treniruojuosi – tai įaugę į mane nuo baleto mokyklos laikų“, – apie savo amžių ir nepriekaištingą figūrą kalbėjo C. Electra.

Ne kartą puošusi vyrams skirto žurnalo „Playboy“ viršelį, C. Electra tuo labai didžiuojasi: „Girdėjau, kad mano viršelis patenka į geriausių trejetuką. Mane lenkia tik Pamela Anderson ir Anna Nicole Smith. Tai išties sukelia pasididžiavimo jausmą.“

Carmen turėjo nemažai vyrų, tokių kaip: dainininkas Prince, reperis B-Real, krepšininkas Dennis Rodman, muzikantas Tommy Lee, gitaristai Dave'as Navarro (41) ir Robas Pattersonas (37). Carmen du kartus išsiskyrusi, buvo susižadėjusi su Robu Pattersonu. Ta proga Carmen Electra pasidarė tatuiruotę – savo draugo vardo pirmąją raidę „R“ už ausies, o Robas Pattersonas išsitatuiravo Carmen vardą ant savo rankos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų