Mindaugas Jonušas kuria mados namus: turi ambicingų planų

Šiuolaikinį žmogų visur lydi reklama, rodos, sunku išsiskirti originalumu. Tačiau atsiranda drąsių žmonių, kurie ieško nepramintų kelių.

Mindaugas Jonušas neria į naują veiklą: žada nešti grožį į kiekvieno žmogaus buitį (nuotr. Organizatorių)
5

Interneto puslapiuose pasirodė žinučių apie MJ mados namus. Netikėtas ir neplanuotas nuotykis – tapo realybe, kurią, kartu su komanda, Mindaugas Jonušas šiandien aktyviai įgyvendina, rašo pranešime spaudai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mindaugas Jonušas kuria mados namus: turi ambicingų planų

„MJ mados namai“ – jūsų naujas projektas, kokie numatomi tikslai ir perspektyvos?

Mindaugo Jonušo mados namai atsiranda iš poreikio: kurti, atrasti, dalintis. Pirmas sėkmingas foto projektas pateko į pasaulyje žinomo prekės ženklo, vaikų ir jaunimo mados žurnalo „Brand model magazine“ puslapius. Nuo tada ir gimė troškimas aktyviai veikti mados pasaulyje.

Ko gero labiausiai reikėtų paminėti mūsų veiklos sritis, kad žmonės žinotų, ką mes iš tiesų veikiame. Taigi, Pagrindinės mūsų veiklos sritys: modelių agentūros paslaugos, reklaminės fotosesijos, naujų kūrėjų platforma, rūbų linijos kūrimas. Norisi sukurti mados platformą, kurioje būtų vietos ir motyvacijos daugybei žmonių.

Kokia komanda plyta po plytos stato tuos namus?

Šiuo metu komandoje yra modeliai: Diana Lavecka, Martyna Vitkauskaitė, Ieva – Gražina ir kiti, kurios pradeda, mano manymu, visai neblogą foto modelio veiklą. Verta paminėti ir tai, kad Diana Lavecka, kuri šiuo metu studijuoja madą, kuo puikiausiai save realizuoja kaip rūbų stilistė, vadinasi, čia galima save atrasti.

REKLAMA

Galima didžiuotis ir džiaugtis augančia ir fotografų komanda, kurie noriai jungiasi prie šių mados namų projekto ir padeda pražysti mūsų modeliams. Su suknelių namais jau įgyvendinome ne vieną projektą, tikiuosi, kad taip ir bus ateityje. 

Sumanymas kilo floristikos salone, ar jūsų reklamos produktai bus susiję su floristika, ar tematika plėsis?

Džiaugiuosi, kad visa pradžia gimė gėlių salone. Šioje įmonėje, galiu drąsiai sakyti, kad gimsta talentai ir skleidžiasi ne tik gražiausios gėlės, bet ir asmenybės, talentai, svajonės. Su šia įmone mūsų madų namų modeliai ketina įgyvendinti dar vieną foto projektą, kuris, manau, trauks akį ne vieno foto meno gerbėjo.

Tam yra pasirengusi visa mūsų komanda. Gėlės visada žavi, mano manymu, yra geriausia terpė pasireikšti mūzai.

Ką netikėto pasiūlys jūsų mados namai?

Pirmiausia norime įrodyti, kad esame mados namai. Vadinasi, turi būti ir rūbų bei aksesuarų pasiūla. Tad šiai dienai galiu pasakyti tik tiek, kad kartu su mūsų stiliste ir foto modeliu rudens sezonui turime šį tą parengę ir, kaip sakoma, kad laimė ir sėkmė mėgsta tylą – šį kartą apie naujieną nutylėsime.


Rašyti komentarą...
R
Rena
2020-08-09 14:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavydas? O ką jūs darote apart šūdo malimo ir tyčiojimąsi iš kitu
Atsakyti
-9

.
.......
2020-08-09 14:29:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jus juokites, ypac tie kurie patys save laikote labai protingais, juokites kiek jums norisi, juoktis sveika.... o jis nesedi ranku sudejes, jis bando ir niekas nezino kur jo sekme laime,
Atsakyti
-8

I
Išvada
2020-08-10 20:16:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila man tos(Linos auklėtojos)moters, vietoj to,kad zmogu padrąsinti,jam pavydi ir dar viesai prisipazįsta esanti aukletoja (nebutinai-jo).O gal cia tik slaptazodis. Zodziu,visi pagiezos,pykcio,pavydo, neapykantos pilni-o tai jau diagnozė.Tik ar kas susimastytu:,,gal tikrai perdaug vien juoda,vien neigiama"Ir tai ne tik cia,bet ištisai.Pazvelkim,kas rasoma komentar. po Prezidento pasisakymu,nebeliko pagarbos,uzuojautos silpnesniems, vaikams,moterims,neįgaliesiems.Mokame tik reikalauti,imti,bet pamirsome dalytis, duoti.Įpratome buti nepatenkinti,burbeti, ar ne smagiau parodyti atjauta,gerį.:):)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų