Buvusi „Mamyčių klubas“ vedėja Skrolytė laukia šeimos pagausėjimo

Žinoma televizijos laidų bei renginių vedėja Eglė Skrolytė šiuo metu kaip niekad laiminga. Drauge su buvusiu krepšininku Jonu Elvikiu laukia šeimos pagausėjimo.

Eglė Skrolytė su mylimuoju Jonu Elvikiu (nuotr. Organizatorių)
5

Džiugią žinią pranešė 15min.lt

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eglė Skrolytė ištekėjo antrąjį kartą

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad praėjusiais metais galimai susituokė E. Skrolytė.

Žiniasklaidos duomenimis, pora galimai savo santuoką įteisino kitoje Vilniaus vietoje. Poros santuokos ceremonija buvo numatyta 14.30 val. Vilniaus santuokų rūmuose, tačiau jaunavedžių žiniasklaidos atstovai nesulaukė. 

Eglė ir Jonas buvo įtraukti į liepos 31-osios besituokiančiųjų sąrašą, tačiau paskutinę akimirką pakeitė savo planus. Kaip tvirtino Vilniaus santuokų rūmų darbuotojai, pora pasirinko išvažiuojamąją ceremoniją.

Tiesa, Eglė savo santykius laiko tarsi po devyniais užraktais – moteris niekuomet neatviravo apie savo pažintį su buvusiu krepšininku J. Elviku, tačiau tvirtino, kad meilė į jos gyvenimą įnešė daug naujų spalvų ir džiaugsmo.

E. Skrolytė su mylimuoju Jonu taip pat buvo atidarę ir sveiko maisto restoraną „Sapno košė“, tačiau šis neišdirbęs nei metų užvėrė duris.

Išblėso meilė

tv3.lt primena, kad E. Skrolytė aukso žiedus sumainė 2006-aisiais, Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčioje, ištekėdama už „bavaro“ Juozo Liesiaus. Pora penkerius metus gyveno kartu, tačiau 2011-aisiais nusprendė pasukti skirtingais keliais. Galutinis taškas skyrybų byloje buvo padėtas po metus trukusio proceso.

Vilniaus miesto 2 apylinkės teismas patenkino poros norą skirtis bendru sutarimu. Mažamečiai vaikai liko gyventi su Egle, o Juozas turėjo galimybę juos lankyti bei įsipareigojo teikti išlaikymą. Moteris po skyrybų pasiliko savo mergautinę pavardę.

REKLAMA

Vaikinų grupės „Bavarija“ nariai neatsigynė moterų dėmesio, tad greitai savo santykius įteisino ir teisiškai – pirmieji rimtą žingsnį bendro gyvenimo link žengė Deividas Zvonkus ir Natalija Bunkė, kiek vėliau Vilius Tarasovas ir Violeta Tarasovienė prisipažino savo meile viešame renginyje, o dar po kiek laiko Juozas Leisis susižavėjo Egle Skrolyte.

J. Liesis neslėpė, kad po skyrybų su E. Skrolyte sugriuvo viskas – jis nebeturėjo pinigų, meilės, šlovės.

Iš pirmosios santuokos E. Skrolytė ir J. Liesis augina du vaikus – dukrą Meilę ir sūnų Rojų Juozą.  

 


Rašyti komentarą...
V
Vo
2020-08-07 20:46:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skrolyte visgi prisikruso labai įdomi zine ant visos LIETUVOS MATAI PRISIPISO ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų