Mariah Carey sesers gyvenimas auksu nežiba: prostitucija, narkotikai ir į teismą paduoda motina

Nepaisant to, kad dainininkė Mariah Carey gali pasididžiuoti įspūdingais turtais ir karjera, jos sesers Alison gyvenimas – visai kitoks. Moterys nesikalba daugybę metų, o Alison dažnai viešumoje matoma ne pačiomis gražiausiomis spalvomis.

Mariah Carey (nuotr. SCANPIX)
3

Visai neseniai paaiškėjo, kad vyresnėlė Mariah sesuo jųdviejų mamą padavė į teismą.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Visai kitoks Mariah Carey sesers gyvenimas: prostitucija, narkotikai ir į teismą paduoda motina

Alison teigia, kad jų motina Patricia leido ją seksualiai išnaudoti nepažįstamiems dar tada, kai jai tebuvo vos 10 metų. Negana to, anot jos, visa tai įvyko šėtoniškų ritualų metu.

Kaip teigiama į Niujorko teismą paduotuose dokumentuose, Alison siekia gauti atlygį už tai, kad patyrė fizinių ir psichologinių traumų. M. Carey sesers teigimu, visa tai vykdavo viduryje nakties.

Savo ruožtu Alison anksčiau yra pripažinusi, kad sunkiais laikais netgi versdavosi prostitucija.

2018 metais apie minėtus šėtoniškus ritualus Alison yra pasakojusi ir užsienio žiniasklaidai. „Ceremonijos ir ritualiai vykdavo tarp 2-4 valandų naktį, tačiau jie nesikartodavo kiekvieną savaitę. Visa tai vykdavo tik tam tikromis datomis. Visi vilkėdavo juodus apsiaustus ir mūsų namuose vaikščiodavo susiskirstę po du“, – sakė ji.

„Namo viduje prasidėdavo ritualai, kurie būdavo sakomi kita kalbam, manau lotynų. Nutikdavo siaubingų dalykų – tokių, kokius vaikams matyti tikrai nevalia“, – kalbėjo Mariah sesuo. 

REKLAMA

Nei moterų mama Patricia, nei M. Carey situacijos kol kas dar nepakomentavo.

Vis dėlto užsienio žiniasklaidoje galima rasti ir daugiau neįtikėtinos informacijos apie Mariah seserį. Nepaisant to, kad ji – itin panaši į žvaigždę, Alison ir Mariah visuomet gyveno beprotiškai skirtingus gyvenimus.

Pasirodo, kad Alison visą gyvenimą kovojo su priklausomybėmis, tačiau jos bėdos prasidėjo kur kas anksčiau, nei Mariah tapo žvaigždėmis.

1973 metais jųdviejų tėvai išsiskyrė – 3 metų Mariah liko gyventi su motina Patricia, o 11-metė Alison apsigyveno su tėvu. Vis dėlto ji visuomet pavydėjo jaunėlei seseriai, nes, anot jos, ši buvo auginama visiškai kitaip. 

15 metų Alison pastojo, susituokė ir metė mokyklą. Tačiau jau po metų ji atsidūrė gatvėje, pasidarė priklausoma nuo narkotikų, o 1995 metais tapo prostitute. Sulaukus 28 metų, Alison sužinojo, kad serga ŽIV.

Ir nors Mariah paprastai apie savo šeimą, o ypatingai – seserį – nešneka, 1998 metais ji yra apie ją užsiminusi viename interviu.

Tąkart atlikėja sakė, kad matyti sesers priklausomybę narkotikams buvo be galo sunku. „Manau, tai man padėjo išsiugdyti vidinę stiprybę bei suprasti, kuo niekuomet nenorėčiau būti. Niekuomet nebūsiu pasileidusi, priklausoma nuo narkotikų, niekuomet nebūsiu ta, kuri nežino, kur veliasi. Kadangi visa tai mačiau augdama, nusprendžiau pasukti kita kryptimi“, – tąkart kalbėjo Mariah.

Alison daugybę kartų viešai yra prašiusi M. Carey pagalbos, ir nors dainininkė su Alison nesišneka, moters atstovai spaudai tikino, kad turtuolė Alison iš tiesų padeda. Vis dėlto kai sesuo 2015 metais ir vėl buvo suimta už prostituciją, M. Carey atstovai tikino, kad dainininkė nenori padėti todėl, kad Alison pagaliau turi išmokti rūpintis savimi, o negana to, pagalba reikštų, jog ši tokį jos elgesį palaiko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų