„2Kvėpavimas“ pristato naują darbą: intriga iki paskutinės sekundės

Interneto sensacija duetas „2Kvėpavimas“ pristato naujausią kūrinį „Kaip tu be manęs?“ ir jo romantiškai gyvenimišką vaizdo klipą, kuris – tarsi trumpo metro filmas, rašoma pranešime spaudai.

Vaizdai iš klipo filmavimo užkulisių (Indrės Maleckaitės foto)
11

„Tai istorija apie du vaikinus ir merginą, kurie vasaroja kartu. Atrodo, jų gyvenimas – nuostabus, tačiau, kaip paaiškėja, taip pat – labai trapus. Klipe parodyta situacija, kokių Lietuvoje vasarą nutinka ne viena. Ir ne visos jos gerai baigiasi“, – sako dueto narys Denisas. Kaip baigsis „Kaip tu be manęs?“, sužinos tie, kurie žiūrės klipą iki pat paskutinių sekundžių.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „2Kvėpavimas“ pristato naujieną

„Istorijos pabaiga tragiška ar laiminga? Realiame gyvenime būna visaip, todėl mes ilgai svarstėme, kaip užbaigti šį kūrinį. Galų gale, likome patenkinti sprendimu, tačiau jo neišduosime. Kokia prasmė tada būtų žiūrėti? O mes norime, kad žmonės klipą žiūrėtų, nes manome, kad jis tikrai labai pavykęs“, – intriguoja Denisas, kuriam filmuojant teko išties neįprasta rolė.

Klipą žiūrėkite čia: 

Abu dueto nariai sako, kad šis klipas – brandžiausias jų darbas ir rezultatu abu labai didžiuojasi. Po hito „Vasarinė mergaitė“, kuris, kaip jau tapo įprasta šiam kolektyvui, greitai sulaukė didelės sėkmės ir jau turi daugiau nei milijoną peržiūrų, „2Kvėpavimas“ vis tvirčiau jaučiasi lietuviškoje scenoje.

Grupė ką tik gavo puikų įrodymą, kad milijonai peržiūrų „Youtube“ nėra tik virtualus populiarumas. Visi koncertai, kurie buvo atšaukti dėl karantino, jam pasibaigus, sėkmingai grįžo ir įvyko. „Jausmas būti scenoje ir girdėti, kaip minia prašo pakartoti tavo dainas, nerealus ir su niekuo nelyginamas. Mes žiauriai laimingi, kad pagaliau pradėjome koncertuoti ir kvietimų vis daugėja“, – sako šią vasarą pirmą kartą viešai pasirodęs duetas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų