„Instagram“ ištrynė Madonnos įrašą apie koronavirusą – kaltina melagingos informacijos skleidimu

Madonna sulakė „Instagram“ administracijos dėmesio po to, kai ji pasidalino konspiracijos teorija apie skiepus nuo Covid-19 su 15 mln. savo sekėjų.

Madonna (nuotr. SCANPIX)

Jos pasidalintame vaizdo įraše ji užfiksuota teigianti, kad Covid-19 vakcina „buvo rasta ir įrodyta bei buvo prieinama mėnesius“. Ji tęsė: „Jie mieliau leis baimei kontroliuoti žmones,  turtingiesiems – lobti, o vargšams – skursti toliau“.

Vaizdo įraše pavaizduota pirminės sveikatos priežiūros gydytoja Stella Immanuel iš Hiustono, Teksaso, teigianti, kad ji išgydė 350 koronaviruso pacientų hidroksichlorokvinu, rašoma theguardian.com.

Iš pradžių „Instagram“ suliejo vaizdo įrašą ir užrašė: „Melaginga informacija“. Tai susiejo vartotojus su puslapiu, kuriame atmetamos pretenzijos ir paaiškinama, kad šiuo metu nėra koronaviruso vakcinos. Tai taip pat apribojo vaizdo įrašo sklaidą jo platformoje.

Po kelių valandų jis ištrynė įrašą „už melagingų teiginių apie Covid-19 vaistus ir prevencijos metodus“, – sakė socialinės žiniasklaidos platformos atstovas Raki Wane. „Žmonės, kurie reagavo į šį vaizdo įrašą, jį komentavo ar dalijosi, matys pranešimus, nukreipiančius juos į autoritetingą informaciją apie virusą.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų