Europą motociklu išmaišęs Butkutes vyras: papasakojo apie daugiausiai streso kainavusią kelionę

Popmuzikos karalienės Džordanos Butkutės-Strasevičienės vyras Elegijus Strasevičius neseniai sugrįžo iš kelionės, kurioje vyko motociklu. 

Džordana Butkutė-Strasevičienė ir Elegijus Strasevičius (Fotobankas)
13

Tokios kelionės Elegijui įprastos, vyras su motociklu išmaišė visą Europą. Tiesa, vienoje kelionėje jam teko patirti nemažai nuotykių ir streso.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Europą motociklu išmaišęs Butkutes vyras: papasakojo apie daugiausiai streso kainavusią kelionę

Važinėjimas motociklu – Elegijaus hobis: „Šiuo momentu sunku keliauti, daug šalių užsidariusios, negali įvažiuoti. Renkuosi šalis į kurias galiu įvažiuoti. Šalių, kurias esu aplankęs neskaičiavau, Europoje labai daug esu apkeliavęs. Nei vienos šalies neišskirčiau, visos savaip įdomios. Įspūdingiausi keliai yra kalnuose, jie tuo pačiu ir sudėtingesni.“

„Esu tikriausiai iš tos kategorijos žmonių, kuriems keliauti vieniems nėra liūdna. Man tai savotiškos atostogos“, – šypteli vyras.

Tiesa, viena kelionė Elegijui kainavo daug pastangų: „Praėjusiais metais važiavau į Islandiją ir apvažiavau visą salą. Man nepasisekė su oru, dvi savaites ten buvau ir didžiąją laiko dalį buvo siaubingas lietus ir didžiulis vėjas. Tiek technine, tiek fizine prasme tai buvo didelis išbandymas.

Kelionė buvo labai sudėtinga, reikėjo susiimti. Kelionė labai įsiminė, nes tai buvo didžiulis išbandymas man. Žinoma, tokiomis sąlygomis važiuojant tuo metu tai tik keikiesi, bet kai prisimenu viską dabar, buvo įdomi kelionė ir pati Islandija. Dabar, kai prisimenu, viską kitaip matau, bet tada buvo labai sunku.“

Prieš savaitę vyras grįžo iš Suomijos: „Jei sąlygos leis, planuoju vykti į Norvegiją. Dabar viskas labai greitai keičiasi, šiandien į vieną šalį vykti galima, ryt jau bus nebegalima. Prieš paskelbiant karantiną, planavau važiuoti per Baltarusiją, Ukrainą, Bulgariją, Rumuniją, Turkiją, vėliau link Kaukazo, Rusijos, Kazachstano iki pat Pamyro. 

REKLAMA

Vėliau į Rusiją, Mongoliją, Magadaną, o iš jo laivu iki Vadivostoko ir per visą Rusiją į Murmanską. Buvau suplanavęs didžiulę kelionę apie 40 tūkst. kilometrų ir ji turėjo trukti apie keturis mėnesius, jau turėjau visas vizas, bet užgriuvo pandemija.“

„Žinoma, šalys kitokios, ne Europoje. Čia viskas paprasčiau ir saugiau, o daugelyje išvardintų šalių šiek tiek kitokia kultūra ir velnias žino, ko galima tikėtis. Būtų buvę labai įdomu, nežinau, kuriam laikui reikia viską atidėlioti, tai kainuoja ir daug pinigų. Pati kelionė būtų kainavusi 10 tūkst. eurų, tai yra dideli pinigai ir dabar, kai visi darbai yra sustoję, tiek pinigų susitaupyti yra labai sunku“, – apie kelionės planus kalbėjo vyras. 

Tiesa, Džordana į tokias keliones leistis nenorėtų: „Visus darbus padarau prieš išvažiuodamas, dabar tokie laikai, kai gali susirašyti arba susiskambinti internetu, jokių problemų nėra, Džordana nepyksta, ji žino, kokią dalį mano gyvenime užima motociklai, žinoma, išsišiepusi į kelionę nepalydi.

Tačiau visą laiką bendraujame, išsiskiriame tik kelioms savaitėmis, kiekvieną vakarą pasiskambiname. Džordanai tokios kelionės nepatinka, o ir man pačiam norėtųsi važiuoti vienam, man patinka, kai keliauju vienas.“


Rašyti komentarą...
S
Saunuoliai
2020-08-02 10:55:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miela skaityti si straipsni, nes keliones idomios, bet sunkoka irgi..Gerai, kad Dzordana isleidzia, pasitiki ir gero vejo matomai palinki, o is tiesu, ji pergyvena,, kad viskas sektusi gerai. Oi,tos moterys..bet geros..
Atsakyti
0

S
Saunuoliai
2020-08-02 10:55:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miela skaityti si straipsni, nes keliones idomios, bet sunkoka irgi..Gerai, kad Dzordana isleidzia, pasitiki ir gero vejo matomai palinki, o is tiesu, ji pergyvena,, kad viskas sektusi gerai. Oi,tos moterys..bet geros..
Atsakyti
-3

r
room110a
2020-08-03 09:52:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kūkariekų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų