Žinoma šokėjų pora pristato naujausią savo darbą: ypatingai patiks Bieberio ir Grande gerbėjams

Žinomas šokėjų duetas – Ustin ir Ieva – nusprendė nustebinti savo gerbėjus dar vienu šokiu. „Karantino laikotarpis mums, kaip ir visiems, buvo labai sunkus. Negalėjome susitikti, kurti, šokti, treniruotis. Tačiau šokio mums tikrai labai trūko. O mes juk esame įpratę dienų dienas leisti salėje, nuolat turėti kontaktą. O viskas ėmė staiga ir dingo...“ – sakė jie.

Ustin ir Ieva (nuotr. asm. archyvo)
10

Būtent karantino metu partneriai išgirdo naują Justino Bieberio ir Ariandos Grande dainą „Stuck With You“, kuri netrukus patraukė jų dėmesį. 

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinoma šokėjų pora pristato naujausią savo darbą: ypatingai patiks Bieberio ir Grande gerbėjams

„Ji mus sužavėjo nuo pat pirmųjų dainos akordų. Lyriška, ritminga, emocionali – būtent tai, kas mums abiems patinka! Ji šiek tiek net priminė dainą „Senorita“, kurią taip pat vos tik išgirdę kurėme šokį. Taigi, kalbėdamiesi telefonu, jau tarėmės, kad pagal šią dainą mes būtinai turime kažką sukurti“, – sakė Ustin ir Ieva.

Vis dėlto jiedu neslepia, kad pirmoji repeticija vis dėlto buvo keista – porai atrodė, kad vienas kito nematė daugybę metų, nebemoka šokti.

„Tačiau labai greitai prisiminėme kaip reikia judėti – juk tai mums įaugę į kraują, o jausmas buvo neapsakomai geras! Idėjos kilo viena po kitos. Taigi supratome, kad ši pertrauka mums tikrai išėjo į naudą – grįžome į šokių aikštelę pailsėję, kupini naujų minčių, tikslų. Kaip ir visuomet, daug naujovių į naujai kuriamą šokį atnešė mums labai artimas choreografas Marijanas Staniulėnas, kuris mums padėjo kurti. Darbas su juo visuomet būna labai produktyvus, į šokį jis pažiūri ne tik iš sportinių šokių pusės, bet padeda sukurti naujų pakilimų bei netradiciškų vietų“, – sakė jie.

REKLAMA

Ustin ir Ieva teigė, kad pagrindinė šokio mintis yra artimas, kurio taip trūko karantino metu: „Net pats dainos pavadinimas „Stuck with you“ reiškia „užstrigti kartu“. Dėl šios priežasties beveik viso šokio metu mes buvome kontakte ir visi judesiai buvo atliekami vienas nuo kito“, – sakė jie.

Tiesa, vėliau jiedu ir vėl susidūrė su iššūkiais, mat nors sukūrė šokį prieš mėnesį, vis nerasdavo, kada jį nufilmuoti – tai taip pat paskatino karantinas, mat jam paisibaigus, abiems atsirado labai daug darbų: „Vieną vakarą, baigę darbus, visai netyčia susirašėme ir pajuokavone, kad gal šiandien nufilmuojame šokį? Taigi viskas vyko labai greit ir spontaniškai – apie 12 valandą nakties parašėme filmuotujui iš „Dirtyhighstudio“ ir nusprendėme padaryti tai, ko ilgą laiką nepavyko. Labai smagu, kad žmogus, kuris turėjo mus filmuoti, sureagavo labai pozityviai – naktį atvažiavo su visa aparatūra ir su didele šypsena bei užsidegimu mus filmavo. Esame labai dėkingi, kad mus supa tiek daug gerų žmonių!“

„Šis šokis mums abiems yra labai artimas, nes kūrėme remdamiesi esama situacija, tai, ką abu išgyvenome ir ką jaučiame širdyje. Ir labai tikimės, kad mus pajus ir žmonės, kurie žiūrės šį šokį“, – pridėjo Ustin ir Ieva.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų