Naujas Malumos kūrinys skirtas jo „eks“? Gražuolį iškeitė į Neymarą

Bene žymiausio naujosios kartos Lotynų Amerikos dainininko ir mados ikonos Malumos šiąnakt pristatytas singlas „Hawai“ apdainuoja buvusius santykius ir žymi naują pradžią su nauju albumu, rašoma pranešime spaudai. 

Maluma, N. Bariulich, Neymar (tv3.lt fotomontažas)
12

Naujausias Malumos kūrinys kalba apie du žmones, kurie išgyvena skyrybas šių dienų pasaulyje, kuriame karaliauja socialiniai tinklai. 

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujas Malumos kūrinys skirtas jo „eks“? Gražuolį iškeitė į Neymarą

Jo ir modelio Natalios Barulích santykių akimirkos buvo dažnai matomos abiejų įžymybių socialiniuose tinkluose. Jau dabar buvusi pora susipažino vieno Malumos vaizdo klipo filmavime, kuriame kubiečių-kroatų kilmės modelis vaidino pagrindinį vaidmenį. 

Taip pat su muzika ir vaizdo klipu šis santykių etapas buvo galutinai pabaigtas. Nebe paslaptis, kad būtent pastarosios skyrybos ir įkvėpė dainininką sukurti „Hawai“. Be to, Maluma pats šios dainos vaizdo klipe vaidina pagrindinį istorijos herojų, kurį užvaldo emocijų karuselė.

„Nemeluok sau keldama nuotrauką su juo ir sakydama, kad jis tau yra viskas. Žinau, kad tai darai tik tam, kad aš imčiau pavydėti“, – naujojoje dainoje ispanų kalba dainuoja Maluma. Buvusi Malumos mergina Natalia Bariulich šiuo metu susitikinėja su futbolo žvaigžde brazilu Neymaru.

Pristatydamas „Hawai“ dainininkas ir dainų autorius Maluma pasidalino ir kita žinia – dar šiais metais išeis jo penktasis albumas pavadinimu „Papi Juancho“. Specialiame interviu su Zane Lowe apie tai jis pagaliau papasakojo plačiau:

REKLAMA

„Nemaniau, kad dėl visų dalykų, kurie dabar vyksta pasaulyje, dar šiemet išleisiu albumą“, - sako Maluma ir pripažįsta, kad laikas karantine jo paties nuostabai jam buvo labai produktyvus.

„Staiga supratau, kad turiu apie dvidešimt naujų dainų. Tada pamaniau „ką man su jomis daryti?“. Taigi susitikau su savo komanda ir jie paskatino mane išleisti albumą.“

26-erių Malumą vien socialiniame tinkle „Instagram“ seka daugiau nei 50 milijonų gerbėjų visame pasaulyje. Per savo aktyvios karjeros laiką nuo 2012 m. jis jau spėjo išleisti keturis albumus (trys iš jų platininiai), įrašyti pasaulinius hitus su tokiomis scenos žvaigždėmis kaip Shakira ir Madonna. Neseniai pasirodė naujienos, kad Maluma pasirodys ir filme, kuriame jis vaidina kartu su Jennifer Lopez.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų