Vudis – atvirai apie tėvystę, santykius su mylimąja ir vestuves: su vaiku – ir svarbios pamokos

Jau visai netrukus dainininkas bei muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs dainininkas Arvydas Martinėnas-Vudis kartu su sužadėtine Sandra Stučinskaite švęs ypatingą progą – jų sūneliui Elajui sueis 2 metai.

Arvydas Martinėnas-Vudis (V. Martinėlio nuotr.)
7

Naujienų portalui tv3.lt žinomas vyras atvirai papasakojo apie tai, kaip tėvystė pakeitė jo gvvenimą, kokių svarbiausių pamokų išmokė bei ką galvoja apie vestuves ateityje.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vudis – atvirai apie tėvystę, santykius su mylimąja ir vestuves: su vaiku – ir svarbios pamokos

2018 metų rudenį tėvu tapęs A. Martinėnas-Vudis pasakojo, kad po to viskas pakrypo tik geresne linkme. „Gyvenimas tik pagerėjo – tapo įdomiau, atsirado naujų įspūdžių, naujų idėjų – tiek kūrybinių, tiek kitokių. Sakoma, kad vaikai užpildo gyvenimą, tai būtent taip ir yra“, – sakė jis.

Anot jo, iššūkiai, su kuriais tenka susidurti auginant vaikelį, yra tikrai nežymūs. „Visąlaik gyvenime esu linkęs įžvelgti tik pliusus, nes tie minusai eina ir praeina. Būna, pavyzdžiui, nemigos naktų, kai vaikas atsikelia dėl to, kad jam dygsta naktis – tie, kas turi vaikų, puikiai žino, kokie jie tada būna neramūs, irzlūs. Bet su tuo reikia susitaikyti, kad dabar tiesiog toks etapas, ir tada viskas tampa ramiau“, – kalbėjo jis.

Tiesa, kuris kada vaikeliu rūpinasi, pora nėra linkusi skirstytis – tą padaro tas, kuris pirmas tai pajaučia. „Kuris pirmas išgirsta, nubunda, tas ir prieina – neturime pasiskirstę, kas už ką atsakingas. Abu mylime, abu džiaugiamės ir abu tuos vargus nešame ant pečių. Būna, kad aš jį paimu, nes arčiau guliu, bet kai jis tampa jau visai neramus, tada tiesiog pasiguldome vaikelį šalia ir jis miega ramiai tarp mūsų“, – apie darbų dalijimąsį kalbėjo Vudis.

REKLAMA

Tėvystė muzikinių projektų dalyvį išmokė ir ne vienos pamokos, vis dėlto viena svarbiausių – disciplina laiko prasme. 

Arvydas Martinėnas-Vudis (V. Martinėlio nuotr.)

„Nesakyčiau, kad ir dabar labai griežtai to laikausi, bet stengiuosi viską pasiderinti, pasiplanuoti, pradėjau viską, kad nepamirščiau, užsirašyti į kalendorių. Taip atsirado naujas įprotis viską užsirašinėti. Iš prigimties esu išsiblaškęs menininkas, bet dabar ir būsimai žmonai Sandrai sakau, kad viską, kas jai svarbu, vestų į bendrą kalendorių, o aš vedu viską, kas svarbu man. Kitąkart būna, kad užmiršti pasakyti ar neprisimeni, o kai viskas įvesta į kalendorių, užtenka tik pasižiūrėti, ir nebekyla jokių problemų. Kalendorius dabar gyvenime mums tapo labai rimtu pagalbininku“, – sakė A. Martinėnas-Vudis.

O štai paklaustas, ar semiasi patarimų apie vaiko auginimą iš artimųjų ar draugų, taip pat turinčių vaikų, dainininkas sakė, kad tai daryti privengia.

„Kiekvienas vaikas yra skirtingas, o bendriniai dalykai, būdingi visiems vaikams, yra ir taip aiškūs – tiek iš knygų, tiek ir iš aplinkos. Bet, mano manymu, kiekvienas vaikas yra labai savitas, ir reikia jį priimti tokį, koks jis yra. Vienas valgo greičiau ir viską, kitas – mažiau. Mūsų vaikas taip pat yra gurmanas – ne viską jam paduosi, ne viską jis valgo taip, kaip kiti vaikai. Jis – tikras inteligentas“, – besijuokdamas pasakojo jis.

Vasaros laikotarpis pramogų pasaulio atstovams neretai tampa vienu užimčiausių, Vudis čia – ne išimtis, todėl šiuo metu bando suderinti tiek šeimyninį, tiek ir darbinį gyvenimus: „Visąlaik stengiuosi ir dirbti maksimaliai, kiek išeina, kadangi pragyventi reikia – tai savaime suprantama. Laiką darbui šiuo metu esu apsiėmęs skirti aš, Sandra daugiau kuruoja šeimos dalykus. Ji – tikra šaunuolė ir aš žaviuosi, kaip ji tvarkosi su mažiuku. Žinoma, aš su juo būnu taip pat, išleidžiu ją tiek į sportus, tiek į grožio procedūras. Man su vaikučiu būti labai smagu, aš tuo džiaugiuosi. Bet kadangi gyvename tokiame pasaulyje, kuriame pinigai yra reikalingi, vadinasi, kad reikia ir užsidirbti.“

REKLAMA

Paklaustas apie tai, ar tapus tėvais, pasikeitė jo ir mylimosios Sandros ryšys, A. Martinėnas-Vudis neslėpė, kad kaip ir visose šeimose, taip ir pas juos dabar pasitaiko visko.

„Kaip ir pas visus, įtampos buvo visokios, kartais jos pasitaiko. Tačiau bandome viską spręsti gražiai, nesipykstame. Manau, kad jei gyvename kartu, vadinasi, kad viskas yra gerai“, – besijuokdamas sakė jis.

Vis dėlto pora stengiasi skirti laiko ir vienas kitam, pabūti tik dviese: „Į pasimatymus gal ir nenueiname, nes močiutės yra kituose miestuose. Nėra taip, kaip pas kitus, kad galėtume vaiką palikti pas mamas ar senelius – mums šiuo klausimu yra sudėtingiau. Bet kai atvažiuoja mamos, mes būtinai išnaudojame progą ir kažkur išlekiame – kartais tiesiog pasivažinėti. Tokių dienų tikrai būna.“

Minėdamas Sandrą, Arvydas visuomet be galo šiltai vadina ją savo būsima žmona, vis dėlto vestuvių pora kol kas neplanuoja dėl savaime suprantamos priežasties: „Dabar – neramūs laikai, todėl vestuvių neplanuojame. Tą daryti dabar yra sunku. O ateityje, manau, tikrai – juk reikia įsiforminti, įsiprasminti.“

O štai apie daugiau vaikų pora išties svajoja: „Tikrai norėtume, o kaip Dievulis duos – matysime. Mes to tikrai norime.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų