Populiarios JAV laidos vedėja sulaukė darbuotojų kritikos: nedavė laisvos dienos net į laidotuves

Vienai žinomiausių JAV laidų vedėjų, Ellen DeGeneres atėjo sunkūs laikai. Užsienio žiniasklaidą drebina tekstai apie tai, jog nors moteris viešai kalba apie tai, kaip svarbu yra būti maloniam, jos kuriamos darbo aplinkos toli gražu tokia nebūtų galima pavadinti.

Ellen DeGeneres (nuotr. SCANPIX)
4

Teigiama, kad jau ne vienas darbuotojas darbą su Ellen apibūdino kaip „nuodingą“.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Populiarios JAV laidos vedėja sulaukė darbuotojų kritikos: nedavė laisvos dienos net į laidotuves

„The Ellen Show“ dirbę žmonės užsienio žiniasklaidai papasakojo apie tai, ką iš tiesų reiškia dirbti su tokia moterimi, kaip garsioji Ellen. Ir nors daugeliui laidoje ji atrodo itin linksma ir dosni, iš tiesų, anot buvusių darbuotojų, jos tokia toli gražu nebūtų galima pavadinti tada, kai išsijungia kameros.

Dar kovo mėnesį komikas Kevinas T Porteris „Twitter“ paskelbė įrašą, kuriame Ellen pavadino bjauriausiu gyvu žmogumi. Jis turėjo omenyje sunkiai protu suvokiamas istorijas, į kurias atsakė daugybė žmonių. 

Vienas iš atsakiusiųjų buvo televizijoje dirbantis Benjaminas Siemonas, kuris teigė, kad žvaigždės – itin jautri nosis. „Dėl to visi privalo pasivaišinti guma, kuri stovi prie jos ofiso, prieš norėdami su ja pasikalbėti. Tačiau jei ji pagalvos, kad jūs vis tiek jai dvokiate, gali netgi liepti eiti namo ir palysti po dušu“, – teigė jis.

Viena padavėja aprašė istoriją apie tai, kaip E. DeGeneres kažkada parašė ją apskundžiantį laišką dėl to, jog jos nagų lakas buvo netvarkingas.

REKLAMA

Ellen DeGeneres

Dar vienas buvęs darbuotojas aiškino, kad jos kampanija „Be kind“ yra melaginga, nes ji maloni ir gera būna tik tada, kai yra įjungtos kameros.

Trečias darbuotojas tikino, kad buvo atleistas po to, kai pasiėmė laisvą dieną, nes jo šeimos narys pateko į avariją ir žuvo.

Daugiau nei 30 Ellen darbuotojų patvirtino ir tai, kad koronaviruso krizės metu daugiau nei mėnesį nežinojo jokios informacijos nei apie savo darbo balandas, nei užmokestį.

E. DeGeneres laidos kūrėjai užsienio žiniasklaidai teigė, kad į tokius kaltinimus ketina pasižiūrėti itin rimtai. 

„Mums plyšta širdis ir mes labai gailimės sužinoję apie tai, kad darbuotojai patyrė nemalonių dalykų. Tai – ne tai, kas mes esame ar norime būti, ir Ellen misija buvo ne tokia“, – teigė jie.


Rašyti komentarą...
g
gggggggggg
2020-07-30 09:24:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
cie diedas ne boba
Atsakyti
-2

P
Paul
2020-07-30 08:36:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na zinojo su kuo dirba.
Atsakyti
-1

M
Matas
2020-07-30 12:47:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada personažas ir tikras žmogus yra tas pats? Žinomumas ir populiarumas dažniausiai ir gaunami lipant per kitų galvas ir jais naudojantis. Tuo reiktų labiau susirūpinti, ne vien tik "black lives matter".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų