Rimiškis per rekordiškai trumpą laiką numetė 27 kilogramus: dabar prie jo jungiasi ir dukra

Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas bei dainininkas Andrius Rimiškis prieš daugiau nei metus nusprendė pakeisti savo gyvenimo būdą bei išvaizdą. Žinomas vyras per rekordiškai trumpą laiką atsikratė 27 kilogramų.

Rimiškių šeimoje ypatinga šventė (nuotr. facebook.com)
22

Naujienų portalui tv3.lt A. Rimiškis pasakojo, kad sportas pakeitė ne tik išvaizdą, tačiau ir mąstymą.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Andrius Rimiškis su šeima

A. Rimiškis pasakojo, kad vieną dieną pasižiūrėjo į veidrodį ir suprato, kad nebenori matyti to, ką mato atspindyje.

„Vieną dieną supratau, kad reikia vėl sugrįžti prie senų kūno formų. Žiūrėjau į veidrodį ir prisiminiau, kaip atrodžiau paauglystėje, kuomet aktyviai leidau laiką. Supratau, kad reikia grįžti į sporto salę“, – kalbėjo atlikėjas.

Vyras neslėpė, kad sportas pakeitė ne tik išvaizdą, tačiau ir mąstymą: „Aktyvus gyvenimas suteikia visai kitokią gyvenimo kokybę. Daugiau visko spėji, daugiau pamatai, geresnė nuotaika. Vien tik pliusai.“

Dainininkas džiaugėsi, kad per mažiau nei 2 mėnesius, jis atsikratė 27 kilogramų, kurie jam suteikė daugiau motyvacijos judėti pirmyn.

„Po pusantro mėnesio, kuomet sportavau, kardinaliai pasikeitė mano išvaizda. Anksčiau svėriau 118 kg., o po pusantro mėnesio jau svėriau 91 kg. Motyvacija atsirado begalinė. Laisviau ir geriau jaučiausi. Sulaukiau ir daugybės komplimentų“, – šypteli vyras.

Andrius Rimiškis

Tiesa, dabar jis atidžiau ir žiūri į tai, ką valgo: „Viską gyvenime reikia derinti. Kadangi dirbu šou pasaulyje, buvo ypatingai daug renginių, kuriuose pilna įvairiausių užkandžių. Dabar nebevalgau bulvių, miltinių produktų. Valgau tai, kas man skanu ir patinka. Tikrai nesiruošiu būti veganas ar vegetaras. Nieko kategoriškai ir neatsisakau. Viską darau su saiku. Būna švenčių, kuomet valgau daug. Tačiau reikia turėti sveiką protą.“

REKLAMA

Anot pašnekovo, jis nėra vienintelis šeimoje, kuris aktyviai leidžia laiką. 

„Dukra labai aktyviai leidžia laiką. Lanko sportinių šokių būrelį. Per savaitę šoka 4 dienas. Vieną kartą aš ją vežiau į šokius, tačiau pakliuvome į labai didelę spūstį. Nebespėjome į šokius, todėl nusprendėme, kad važiuosime į sporto klubą.  Jai labai patinka sportas ir aktyvus gyvenimas. Tą kartą tai buvo pirmas kartas, kai ji apsilankė sporto klube. Dabar labai dažnai manęs prašo, kad važiuotumėme į sporto salę. Susitarėme, kad vyksime į ją kelis kartus per savaitę“, – pasakojo A. Rimiškis.

Andrius Rimiškis sportuoja su dukra

Kalbėdamas apie ryšį su dukromis, jis atviravo, kad jų šeima labai daug laiko praleidžia drauge, todėl negalėtų išskirti, kuri yra tėčio mergytė, o kuri – mamos: „Mano mažoji, galbūt, labiau linkusi būti prie manęs. Tačiau mūsų gyvenimo būdas yra toks, kad mes galime sau leisti būti visi drauge. Turime daug laisvo laiko, todėl esame visi prisirišę vienas prie kito. Daug laiko skiriame šeimai.“

Dainininkas džiaugėsi, kad sportuoti mėgsta net ir jo mažoji dukrelė: „Man labiau patinka sportuoti sporto salėje, o žmonai su vyriausia dukra – šokti. Mažoji visur dalyvauja aktyviai. Galvojame, kad jau nuo rudens leisime ją į gimnastiką, kadangi ji yra labai lanksti. Jau špagatus mums visokius rodo. Nors jai dar tik 3 su puse metukų, tačiau jau pastebime, kad ji yra linkusi į šį sportą.“


Rašyti komentarą...
R
Rima
2020-07-30 11:59:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvenkit "žvaigždės," savo gyvenimu,o mes savo.Skirtumas, kad apie mus :mokytojus, inżinierius, mokslininkus ir t.t. niekas neparašys.Rašo tik apie šaumenus,jų kažkelintas meiles,kažkelintas vedybas,skyrybas, jų vaikučių šaunius gimtadienius"uždraustas meiles" ir kt.
Atsakyti
-6

V
Vilė
2020-07-30 12:06:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai, kad jau čia tapo kaip kažkokia manija.Į kokį tik puslapį nepažiūrėsi - visur "žvaigždžių " snukiai.
Atsakyti
-3

T
Tadas
2020-07-30 16:34:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu bet kaip mums idomus kazkoks rimiskis. Neturit ka rasyt,rasykit geriau apie grybu derliu,negu apie tokius nevykelius
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų