54-erių Hayek stebina figūros linkiais: pavydi ne viena

Garsi filmų aktorė, prodiuserė ir buvęs modelis Salma Hayek stebina ne tik savo jaunatviška išvaizda, tačiau ir pribloškiama figūra. Holivudo aktorei Salmai Hayek neseniai suėjo 54-eji.

Salma Hayek (nuotr. Instagram)

Šį kartą savo gerbėjus moteris nustebino nuotraukose įsiamžinusi tik su bikiniu.

Tokio kūno ir išvaizdos gali pavydėti ne viena moteris. Gerbėjų akis patraukė itin seksualus moters kūnas, todėl jie nestokojo gražuolei pagyrų. Įžymybė susilaukė komplimentų lavinos. Gerbėjai nenustojo girti moters dėl išlaikyto grožio ir klausinėjo, kaip ji išlaikanti tokias kūno formas.

Tačiau elegancija ir jaunatvišku grožiu spinduliuojanti aktorė neslepia, kad esant tokių metų, sunerimti dėl savo kūno tikrai reikia.

„Aš žengiu į šeštą dešimtmetį, todėl pasitikėjimas ir didžiavimasis savo kūnu nebėra toks didelis ir geras“, – pripažįsta S. Hayek.

Pasak jos, nėra nieko amžino ir vieną dieną teks susitaikyti su tuo, kad nesi tokia jauna kaip ankščiau.

Šiuo metu „Desperado“ žvaigždė ir toliau filmuojasi įvairiuose filmuose bei juos prodiusuoja pati.

„Ne visuomet jaučiuosi atrodanti taip nuostabiai“, – anksčiau yra sakiusi ji ir pripažino, kad turi savų nesaugumo jausmą keliančių dalykų, „kaip ir visi kiti!“

Tačiau, pasak S.Hayek, ji turi žmogų, kuris visada pasirūpins, kad ji pasijustų kuo geriausiai: savo vyrą François-Henri Pinault.

„Vis dar jaučiuosi truputį (seksuali), nes mano vyrui labai gerai sekasi priversti mane pasijusti taip, tarsi aš vis dar turiu tai, – pasakojo ji. – Bet gerai, tai nėra svarbiausias dalykas mano gyvenime – jaustis seksualiausia.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų