„Prakeikti“ aktorė – apie naujai užgimusią aistrą: išbandyti tai šiek tiek dvejojo

Lietuvių itin pamėgtuose serialuose „Nemylimi“ ir „Prakeikti“ vaidinusi aktorė bei psichologė Lina Bražinskaitė visai neseniai save išbandė kitokiame amplua. Moteris sėdo į galingą automobilį ir leidosi į lenktynes.

Lina Bražinskaitė (nuotr. Viktorija Kuhlins)
12

Įdomu tai, kad šiose lenktynes ji dalyvavo ne viena, o su jai ypač artimu žmogumi.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lina Bražinskaitė

Liepos 11 dieną, Šiauliuose, startavo Nacionalinių Vairuojančių Moterų varžybų 2020 m., pirmasis etapas. Dalyvės ne tik ruošėsi varžytis lenktynių trasoje, bet ir grąžino savo automobilius. Vienas jų žiūrovų akį traukė išskirtiniais numeriais. Galingas, 6 klasės BMW puikavosi švelniu vardu – „LINUTĖ“.

Rėmėjų paruoštą automobilį vairuojanti aktorė ir psichologė Lina Bražinskaitė pasakojo, jog mintis kiek kitaip atkreipti dėmesį į komandą ir jos valdomą automobilį, kilo kone prieš pačias varžybas, spontaniškai, mat ir dalyvauti jose, Lina su seserimi Živile Juodėne, nusprendė likus savaitei iki pirmojo etapo.

Lina Bražinskaitė

„Su Živile esame ne tik seserys, bet ir geriausios draugės, retą  dieną praleidžiančios be susitikimo ar skambučio viena kitai. Todėl komandos pavadinimas atsirado savaime „Sisters“.

Kuomet gavau varžybų organizatorių pasiūlymą dalyvauti, iškart papasakojau apie tai seseriai. Jos sutikimo ilgai laukti neteko. Živilė ir ankščiau dalyvavo panašiose rungtyse, varžėsi drifto trasose.

Puikiai valdo automobilį. O štai aš, šiek tiek dvejojau. Nors vairuoju jau daugiau nei dvidešimt metų, mėgstu kartingo trasas, bet varžytis profesionalioje automobilių lenktynių trasoje dar neteko. Smalsumas nugalėjo, todėl sutikau“, – kalbėjo aktorė bei psichologė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų