Prūsaitis į sceną pasikvietė kylantį duetą: turiu uoslę jauniems įdomiems atlikėjams

Saulius Prūsaitis savo gerbėjams turi parengęs net dvi staigmenas. Pirmoji – prie išskirtinių jo koncertų „Vasaros Live Show“ prisijungė ir didžiausias Lietuvos kurortas. Riboto žiūrovų skaičiaus koncertas poilsiautojus džiugins rugpjūčio 15 dieną Palangos koncertų salėje, o antra puiki žinia – drauge su Sauliumi visuose vasaros koncertuose pasirodys ir interneto sensacija bei superhito „Vasarinė mergaitė“ atlikėjai – duetas „2Kvėpavimas“, rašoma pranešime spaudai.

Saulius Prūsaitis (Fotobankas)
15

„Vasarinė mergaitė“, internete greitai surinkusi milijoną peržiūrų, tapo vienu grojamiausių šios vasaros kūrinių ir dar kartą įrodė, kad prieš metus su daina „Leidžiu tau viską“ į Lietuvos muzikos padangę įsiveržęs „2Kvėpavimas“ tvirtina pozicijas ir planuoja likti čia ilgam. Nenuostabu, kad naujos grupės žaibiška sėkmė neprasprūdo pro Sauliaus Prūsaičio akis.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prūsaitis į sceną pasikvietė kylantį duetą: turiu uoslę jauniems įdomiems atlikėjams

Jis pasakojo, kad po ilgų metų realybės šou „X faktorius“ mokytojo kėdėje, įgijo neišnaikinamą įprotį domėtis jaunais talentais. Vienas garsiausių jo atradimų – Iglė. Jos ir S. Prūsaičio duetas „Tu nemoki“ tapo vienu klausomiausių visų laikų lietuviško „Youtube“ superhitų.

REKLAMA

„Turiu uoslę jauniems įdomiems atlikėjams, man smagu padirbėti drauge. Rezultatas kartais būna net geresnis nei tikiuosi iš pradžių. „2Kvėpavimas“ man į ausis krito jau su pirmu kūriniu „Leidžiu tau viską“. Pamaniau, kad tai žiauriai gera jauna kompanija, kurios talentą norėčiau parodyti žmonėms“, – sakė interneto sensacija tapusį duetą į savo koncertus pakvietęs S. Prūsaitis.

Jie pat drauge repetuoja naują dainą, kurią gerbėjams pristatys tik koncertuose. „Oficialiai daina bus išleista daug vėliau, tačiau gyvai ji nuskambės jau rugpjūtį mano „Vasaros Live Show“, – sako S. Prūsaitis.

2Kvėpavimas (A. Kriščiūno nuotr.)

„2Kvėpavimo“ narys Denisas neslepia, kad šansas, kurį jiems suteikė S. Prūsaitis, pasitaiko nedažnai.

„Nerealu, groti koncerte pas tokį žinomą atlikėją – garbė kiekvienai jaunai grupei. Džiaugiuosi, kad ji teko mums. S. Prūsaičio koncertuose būna labai linksma, tai tikiuosi, kad ir mūsų naujausia daina „Vasarinė mergaitė“ puikiai prilips prie tikrai vasariškos koncerto atmosferos“, – sakė jis. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų