Jacksono dukra prabilo apie tėvą lydėjusius skandalus: „Visa tai – melas“

Michaelo Jacksono dukra Paris per vieną interviu teigė, kad įtarimai, kad jos velionis tėvas tvirkino vaikus, buvo „gandai“ ir „sąmokslai“

Paris Jackson (nuotr. SCANPIX)
5

Paris Jackson nematytame vaizdo įrašė, interviu metu, atmetė kaltinimus, kad jos tėtis Michaelas Jacksonas buvo tapo „sąmokslo“ auka, vadindama jo tariamas aukas melagiais.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paris Jackson prabilo apie tėvą

22 metų mergina galiausiai aptaria gandus, kurie dešimtmečius griauna Pop karaliaus reputaciją.

Stulbinančiose scenose, rodomose „Jacksonology YouTube“ kanale, ji tvirtino, kad atlikėjas yra nekaltas ir tiesiog klaidingai kaltinamas, rašoma dailystar.co.uk.

Nufilmuotame įraše, kai jai buvo 14 metų, Paris sakė: „Daugelis žmonių jam pavydi. Jie padarys bet ką, kad jį nuginkluotų, nesvarbu, ar tai skandalai, ar jį veda į teismą su melu. Visi kažko nori. Jis mums pasakė, kad ten buvo daug blogų žmonių, ir jis šiek tiek išmokė mus apie sąmokslus ir panašius dalykus.

Kuo vyresni buvome, tuo daugiau sugalvojome daiktų ir daiktų. Aš visada jį ginsiu“.

Jos taip pat paklausta apie mėgstamiausius prisiminimus su savo superžvaigžde tėčiu ir mergina sakė: „Turėjome daug. Bahreine sėdėjome ant stogo, arba Airijoje, tiesiog vaikščiojome po mišką – o tai buvo smagu.

Tikriausiai sakyčiau, kad jis buvo laimingiausias, kai buvo pasislėpęs nuo žmonių. Mes kelis kartus važiavome į Disneilendą, norėjome, kas jis būtų nežinomas ir galėtų būti normalus – niekas jo netrukdytų".


Rašyti komentarą...
D
D
2020-07-25 18:45:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Google translate gerai verčia.. Gėda
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų