Į vėžes grįžusį „Patrulį“ Radzevičių neramina ateinantis laikotarpis: nežinia kaip bus

Sprogdinančia energija, gera nuotaika ir užvedančiomis dainomis išsiskirianti grupė „Patruliai“ džiaugiasi, kad ir vėl gali tęsti koncertinę veiklą.

Algirdas Radzevičius (Fotobankas)
20

Užklupus karantinui, grupė buvo įpusėjusi koncertinį turą, kurį teko atšaukti. Naujienų portalo tv3.lt kalbintas atlikėjas Algirdas Radzevičius pripažino, kad kalbos apie antrąją koronaviruso bangą jį neramina.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į vėžes grįžusio „Patrulio“ Radzevičiaus neramina ateinantis laikotarpis: nežinia kaip bus

„Esame pilnai atsistoję ant kojų, pailsėję ir išsivalę galvas. Automobilio ratais sukasi, esame nuolatiniame kelyje, važinėjame į koncertus“, – džiaugėsi vyras.

Atlikėjo teigimu, į koncertus besirenkanti publika yra kaip niekad atsipalaidavusi: „Bent jau tie žmonės, kurie lankosi mūsų koncertuose, nesibaimina, nežinau ar tai gerai, ar tai blogai, bet publika atsipalaidavusi ir panašu, kad to viruso net nebūtų buvę.“

Jau dvylikti metai, kaip grupė „Patruliai“ koncertuoja pajūryje, tiesa, didžiulių pokyčių ir padidėjusių žmonių srautų, Algirdas nepastebi: „Kas savaitę koncertuojame tradicinėse vietose. Savaitgaliais išsilakstome po Lietuvą, miesto šventes, įmonių sąskrydžius. 

Nematau didelio skirtumo, jei orai geri – pajūris sprogsta, jei prastesni – žmonių mažiau. Tikrai nepasakyčiau, kad yra ryškus pakitimas ir žmonių srautas pajūryje milžiniškas, tačiau koncertuose matau tikrai didelį skirtumą, žmonės pasiilgę pramogų. Kai buvo tas periodas, kai ribojo vietas, žmonių eilė prie kavinių driekėsi kaip sovietmečiu.“

REKLAMA

Prakalbus apie antrąją bangą, atlikėjas stengiasi nusiteikti pozityviai: „Kaip bus, taip gyvensime, turime patirties. Žinoma, antroji banga neramina labiau, nei pirmoji, nes ši pasirodys žiemos periodu. Žiema ir taip mes turime daug virusų ir gripų, bijau, kad jei antroji banga prasidės rudenį užsitęs iki pavasario.

Buvome įpuseję koncertinį turą, tikriausiai tai buvo sėkmingiausias turas mūsų karjeroje, dėja, pačiame pike turėjome viską nutraukti. Dešimt koncertų teko nukelti į rudenį, mes juos ir toliau planuojame, esame paskyrę datas, tikėkimės viskas ir įvyks, žiūrėsime, stengiuosi į viską žiūrėti optimistiškai.“

„Manau, kad valdžia, jei bus antroji banga, nesiims tokių griežtų apribojimų. Žinoma, pramogų sektorius krenta pirmas ir grįžta paskutinis. Manau, kad bus ribojimai, bet jau nebe tokie griežti“, – vylėsi Algirdas.

Vyras tikino, kad karantino metu jam pavyko pailsėti ir šiek tiek sustoti: „Nors ir buvome smagiai įsibegėję su koncertine veikla, bet, kai paskelbė karantiną, pavyko pailsėti. Iš pradžių buvo šokas, supratau, ką jaučia tie žmonės, kurie yra uždaryti ligoninėse ir kitose įstaigose. Gyvenu nuosavame name, šalia miško, bet vis vien jaučiausi suvaržytas. Vėliau apsipratau, pradėjau skaityti knygas, leisti laiką su šeima, pailsėjau, labiausiai kankino nežinia, kaip viskas baigsis. Buvau pripratęs prie to „bėgimo“, todėl man jo ėmė trūkti.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų