Tą prisimena ne visi: kas iš tiesų sieja Eminemą ir Mariah Carey?

Tikra scenos diva Mariah Carey visai neseniai nustebino savo gerbėjus pareiškusi, jog ketina išleisti savo atsiminimų knygą. Ir nors tikėtina, kad čia daugiausiai dėmesio ji skirs savo pačios keliui ir pasirinkimams, dėl to ypatingai sunerimo reperis Eminemas.

Eminemas ir Mariah Carey (tv3.lt fotomontažas)
8

Ar atsimenate, kas juodu siejo?

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tą prisimena ne visi: kas iš tiesų sieja Eminemą ir Mariah Carey?

Teigiama, kad 2001 metais scenos diva kreipėsi į Eminemą norėdama aptarti jų bendradarbiavimo galimybes ateityje. Po to Eminemas visuomet viešai tikino, kad jiedu susitikinėjo net 6 mėnesius, o štai Mariah šias kalbas kiekvienąkart neigė.

Būtent dėl šios priežasties – jog M. Carey savo memuaruose pagaliau išklos visą tiesą apie jų ryšį – Eminemas baiminasi labiausiai. 

Mariah Carey visuomet buvo Eminemo Achilo kulnas. Jų ryšys buvo itin nuodingas. Eminemas žino, kad Mariah apie jį atskleis tik negatyvius dalykus. Jis tikisi puolimo ir beveik jau to laukia“, – pasakojo artimas reperio šaltinis.

Eminem

Negana to, paaiškėjo, kas Eminemą gąsdina labiausiai – pasirodo, kad reperis baiminasi, jog dainininkė ims ir visam pasauliui atskleis jų seksualinio gyvenimo detales. „Eminemas labiausiai bijo to, jog Mariah ims kalbėti bjaurybes apie tai, kad jis buvo blogas lovoje, ar kad buvo sanaudiškas meilužis, mat visuomet to labai bijojo“, – pridėjo šaltinis.

REKLAMA

Apie tai, kad susitikinėjo su Mariah 2001 metais, Eminemas žurnalui „Rolling Stone“ pripažino 2002 metais. „Tame yra tiesos. Tačiau asmeniniame lygyje, aš to nejaučiu. Kaip žmogus man ji nepatinka“, – tąkart rėžė jis.

Mariah Carey

Sunku patikėti, tačiau nuo tos dienos tiek Mariah, tiek ir Eminemas ne kartą bandė viešai vienas kitą pažeminti ir savo muzikoje. Paskutinįkart savo žodžius apie Mariah ir jos paskutinį buvusį vyrą Nicką Canoną Eminemas pavartojo 2019 metais, dainoje „Lord Above“.

Iškart po to Nickas viešai Eminemą pavadino seneliu, todėl tikėtina, kad nebetylės ir pati Mariah.


Rašyti komentarą...
p
piegise
2020-07-24 20:17:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetaainė suаugusiеms, nоrintiеms sųsiraasti paartnėrį, nоrintiems pasimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų