Stumbrienė mini ypatingą progą: leidosi į kelionę su tėčiu

Visuomet besišypsantys, stilingi ir mėgstantys keliauti Stumbrai žavi daugelį, o Inga socialinėje erdvėje neretai gerbėjus palepina įspūdingais kadrais iš asmeninio gyvenimo.

Inga Stumbrienė ir Rolandas Paksas
22

Liepos 17-oji Stumbrams yra ypatinga, pora švenčia 16-ąsias vestuvių metines. Šį kartą Inga metines atšventė kiek kitaip, kartu su tėčiu Rolandu Paksu ji skraidė virš gražiausių Lietuvos vietų.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stumbrienė mini ypatingą progą: leidosi į kelionę su tėčiu

„Šiais metais, vestuvių metinių proga, nebus jokių tolimų skrydžių ir egzotinių kelionių, tačiau kelionė vis dėl to bus – ir ji bus visai čia pat, ji bus skirta pažinti mūsų gimtąją Lietuvą. Jau matau, kad ji pranoks visus lūkesčius. Jau susidėliojome gražiausių vietų maršrutą. Tad pradedam. Ačiū mylimiausiam tėčiui už tokį startą“, – socialiniuose tinkluose rašė moteris.

Dažniausiai Stumbrai vestuvių metines mini egzotiškose šalyse. Anksčiau Inga yra minėjusi, kad stengiasi visuomet rasti kompromisą į kokią kelionę leistis.

„Mėgstame nuvažiuoti į Lietuvos pajūrį, man Lietuvos gamta yra labai graži. Vaikams patinka įvairūs atrakcionų parkai, tai visuomet suderiname visų poreikius. Vyrui patinka egzotinės kelionės. Jis labai mėgsta džiungles, Indoneziją, Malaiziją. Na, o man labiausiai patinka baltas smėlis, žydras vanduo. Aš esu labiau tokio ramesnio poilsio šalininkė“, – atviravo Inga.

Stumbrai augina du vaikus, todėl nenuostabu, kad reikia atsižvelgti ir į jų poreikius. „Kadangi esame šeima iš keturių narių, tai turime atsižvelgti į visų norus. Kiekvienais metais stengiamės suderinti, kad kiekvienam šeimos nariui būtų gerai, kad kiekvienas gautų tai, ko jis nori. Net ir atostogų metu mes stengiamės dieną dalinti į keturias dalis, kad kiekvienas šeimos narys liktų patenkintas.“


Rašyti komentarą...
J
Jio
2020-07-19 21:51:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na tiesiog apgailetina giminė nrt vemt norisi i tokius nevuspročius pažiurėjius gaila jiu
Atsakyti
0

J
Jomajo
2020-07-19 12:41:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lakūnas - nuo žodžio lakti, o pilotas - nuo žodžio pilti. Paskui reikia kažką sudubasinti
Atsakyti
-2

A
Aha
2020-07-19 13:40:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbu, kad tetis nemuštų dukreles , maža ką , juk iprociai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų