Lenktynėse Palangoje pasirodė ir Bunkus: nuo veido nedingo šypsena

Šį šeštadienį Palanga griaudėjo nuo variklių gausmo – jau 21-ąjį kartą buvo rengiamos „Aurum 1006 km“ lenktynės. Stebėti jau tradicija tapusio renginio rinkosi ir žymūs veidai.

Danielius Bunkus su sūnumi (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)
3

Tarp greičio mėgėjų pasirodė ir neseniai skyrybų dramą su socialinių tinklų žvaigžde Viktorija Siegel. išgyvenęs Danielius Bunkus. Vyras į renginį atvyko su sūnumi Kristupu.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lenktynėse Palangoje pasirodė ir Bunkus: nuo veido nedingo šypsena

Tiesa, tame pačiame renginyje pasirodė ir Viktorija Siegel. Moteris atlydėjo Viktorijos dukreles krikštatėvis Laurynas Suodaitis.  Pora neslėpė šiltų jausmų, nevengė romantiškai apsikabinti bei prisiliesti prie vienas kito.

Primename, kad birželio pradžioje žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog verslininkas D. Bunkus ir jo sužadėtinė bei dukrelės mama Viktorija nusprendė pasukti skirtingais keliais. Nuo to laiko verslininkas ne kartą buvo apsilankęs specialiame forume „Discord“, kur atviravo, kad tai – skaudžiausias jo išgyvenimas, mat patyrė dvigubą išdavystę.

Serveryje pasirodė žinutė nuo autoriaus prisistatančio „Bunkumi“, joje kalbama apie tai, kad V.Siegel neva išdavė verslininką ir pradėjo santykius su jo draugu.

Netrukus Viktorija pripažino, kad ji iš tiesų įsimylėjo kitą žmogų, o nuo to laiko socialinėje erdvėje moteris sulaukė daugybės palaikymo. 

„Galėjau tylėti, neprisipažinti, kad įsimylėjau, turiu kitą vyrą, galėjau sakyti, kad „Ne. Čia Danielius meluoja“. Bet aš prisipažinau, nes noriu būti su jumis atvira, vis tiek anksčiau ar vėliau viską sužinotumėte, bet tai yra tik mano reikalas. Aš gyvenu tik 1 kartą ir aš noriu būti laiminga“, – instagrame rašė moteris.


Rašyti komentarą...
+
+
2020-07-19 11:01:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
gražu kai tėvas nors ir išsiskiręs su žmona bendrauja su sūnumi. Jį vežasi kartu pabūna.
Atsakyti
-3

R
Ragotiatras
2020-07-19 12:12:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
nežinojau, kad ragai gerina nuotaika, padarys dukros DNR ir baigsis džiaugsmai
Atsakyti
-3

l
lietuve
2020-07-20 03:12:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mergaite tevelio kopija,tik Bunkui ragus uzkabino,ir augino kaip savo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų