Bolivudo superžvaigždė ir jos 8-metė dukra atsidūrė ligoninėje: nustatytas koronavirusas

Bolivudo superžvaigždė ir buvusi „Mis Pasaulis“ Aishwarya Rai Bachchan drauge su aštuonerių metų dukra buvo paguldyta į Mumbajaus ligoninę, beveik prieš savaitę testais nustačius joms naująjį koronavirusą, pranešė žiniasklaida.

Aishwarya Rai Bachchan (nuotr. Instagram)

A. Rai Bachchan vyras 44-erių Abhishekas Bachchanas  ir 77-erių uošvis Amitabhas Bachchanas, kurie taip pat yra Bolivudo superžvaigžės, į tą pačią ligoninę dėl COVID-19 buvo paguldyti anksčiau.

Tai garsiausi koronavirusu užsikrėtę žmonės 1,3 mlrd. gyventojų turinčioje Indijoje, kur jau patvirtinta per milijoną COVID-19 atvejų ir 26 tūkst. mirties nuo šios ligos atvejų.

REKLAMA

Praėjusį sekmadienį buvo paskelbta, kad 46 metų A. Rai Bachchan ir jos aštuonerių metų duktė Aaradhya pasigavo koronavirusą. Jos karantinavosi namuose, bet dabar laikraštis „The Times of India“ pranešė, kad jos penktadienį dėl pasunkėjusio kvėpavimo buvo pervežtos į privačią Nanavati ligoninę.

Vyresnysis Bachchanas per pastaruosius penkis dešimtmečius yra suvaidinęs daugiau kaip 200 Indijos filmų. Jis taip pat yra buvęs politikas ir televizijos laidų vedėjas, be to, yra pirmasis indų aktorius, sulaukęs savo antrininko Londono Madame Tussauds (Madam Tiuso) vaškinių figūrų muziejuje.

Bachchanai dažnai pavadinami pirmąja Bolivudo šeima. Vyresniojo Bachchano žmona Jaya taip pat yra aktorė, vienu metu buvo parlamento narė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų