87 šalis aplankęs muzikos prodiuseris iš Niujorko: “Kiekvienas pažinęs Lietuvą, be abejonės ją įsimylės”

Aš įsimylėjau šią šalį. Man bus sunku ją palikti. Čia tiek daug įdomių žmonių. Turėjau kelis atvejus, kai mane atpažino ir norėjo su manimi nusifotografuoti, o vienas iš klausimų buvo, - ką tu veiki Lietuvoje?”, - savo įspūdžius pasakojo Dirty vibezs, jau daugiau nei tris mėnesius gyvenantis Lietuvoje. 

Dirty Vibezs

Garsus muzikos prodiuseris ir didžėjus iš Niujorko Dirty Vibezs šią savaitę kartu su dainininke Agne Sabulyte pristatęs Lietuvai naują vasaros dainą, lietuvių liaudies dainos „Žalias žalias žolynėlis” remiksą, negaili komplimentų mūsų šaliai ir neria į naujus kūrybinius bendradarbiavimus su lietuvių atlikėjais. 

REKLAMA

Populiaraus didžėjaus iš Niujorko kūrybiniai ieškojimai Lietuvoje 

Muzikantas tikisi, kad jo tautiečiai ir žmonės norintys pažinti mažesnes pasaulio šalis išgirdę jo istoriją aplankys Lietuvą. „Amerikiečiai turės aplankyti ne tik Italiją, Prancūziją, Ispaniją, bet ir Lietuvą. Labai tikiuosi, kad mano įdomi karantino istorija išryškins Lietuvos ir jos sostinės Vilniaus ypatingumą. Vilnius – labai jaukus miestas”, - kalbėjo Dirty Vibezs šiuo metu besimėgaujantis kūrybiniu gyvenimu Lietuvoje, pažįstant naują kultūrą, tradicijas, pasaulėžiūrą. Muzikos prodiuseris ruošia dar keletą kūrybinių projektų su lietuvių atlikėjais, žavisi naujais muzikiniais atradimais bei sąskambiais. 

Dirty Vibezs

Vilniaus naktinis gyvenimas – jaukus ir įdomus 

Vienas populiariausių jaunųjų didžėjų madingiausiuose Niujorko muzikos klubuose Vilniaus naktiniam gyvenimui negaili gerų žodžių ir pats mielai lankosi įvairiose lietuvių mėgstamose sostinės vietose. “Naktinis gyvenimas čia labai įdomus. Vilnius neturi mega klubų, bet barų gyvenimas čia yra aukštos klasės”, - pasakojo Dirty Vibezs. 

Rožinė sriuba” – pasaulinė klasė 

Apie lietuvių virtuvę muzikantas kalba su humoru: „Lietuviškas maistas yra gan įdomus. Jūsų cepelinai - netoli mūsų bulvių košės ir mėsos rutuliukų, o “rožinė sriuba” - viena labiausiai viliojančių sriubų, kokią mačiau, negaliu prisiminti jos pavadinimo, bet čia yra pasaulinė klasė”. 

Jei paliksiu Lietuvą, paliksiu dalelę savo širdies 

Vilnius amerikiečiui tarsi miestas sudarytas iš naujo ir seno pasaulio. „Žvelgiant nuo senamiesčio matosi naujas pasaulis, kuris meta nuostabų foną ypatingam senamiesčiui. Kiekvienas aplankęs šį žavingą miestą neabejotinai įsimylės jį. Aš turėjau prabangą aplankyti 87 šalis ir jei paliksiu Lietuvą, paliksiu dalelę savo širdies”, - susižavėjimu Lietuvos sostine dalinosi Dirty Vibezs.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų