Po didelio pasisiekimo Sisters On Wire pristato dar vieną naujieną: dainuojant virpa širdis

Po didelio pasisekimo sulaukusios dainos „Taip Jau Gavosi“, grupė „Sisters On Wire“ šiandien pristato savo naują dainą ir vaizdo klipą „Mėlyna, Mėlyna“.

Sisters On Wire

Daina spinduliuoja būdinga grupei pozityvia energija, romantika bei ramybe. Tai lieto tempo kūrinys, gitarų bei elektroninių garsų mišinys, kuris puikiai susiklausys šiltomis vasaros dienomis, rašo pranešime spaudai.

„Mėlyna, mėlyna – tai daina, kurią klausytojams pristatyti plačiai norėjome jau kurį laiką, tačiau būtent dabar atėjo jos metas. Dar nebuvo nė karto, jog dainuojant šią dainą nevirpėtų širdis. Tikiuosi, kad tai pajus ir klausytojai,“ – apie kūrinį pasakoja vokalistė Ieva Ščerbinskaitė.

Grupės narys ir dainų kūrėjas Olegas Jerochinas sako, kad ši daina emocionali ir žadinanti ilgesį. „Visi mes pavasarį praleidome užsidarę namuose dėl karantino, todėl šiuo metu norisi padovanoti šiltą, nuoširdžią, vasarišką nuotaiką mūsų klausytojams“. Vaizdo klipą grupė filmavo įdomioje lokacijoje – apleistame popieriaus fabrike.

Pagrindinę idėją bandė išreikšti per disonansą tarp industrinės erdvės ir sukurtos jaukios atmosferos. „Kadangi pagrindiniu apšvietimu buvo natūrali šviesa , nufilmuoti klipą reikėjo labai greitai, kol saulė buvo tinkamoje pozicijoje. Be to, buvo sudėtinga nustatyti filmavimo dieną, kadangi orai keitėsi trys kartus per dieną, stipriai rizikavome, bet viskas gavosi puikiai“, – sako Olegas.

REKLAMA

Sisters on Wire – muzikinė grupė iš Vilniaus, savo veiklą pradėjo 2014 metais. Grupę sudaro keturi nariai: vokalistas, gitaristas Olegas Jerochinas, vokalistė ir pianistė Ieva Ščerbinskaitė, gitaristas Filipas Gusevas bei būgnininkas Marius Oršauskas. Sisters on Wire kviečia pamatyti vaizdo klipą bei įvertinti dainą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų