Duobėta Kim ir Kanye meilės istorija: kodėl reperis tiek metų negalėjo pavergti gražuolės širdies?

Kim Kardashian ir jos vyras reperis Kanye Westas kaip ir dauguma porų, per karantiną patyrė sunkumų bandant ieškoti bendros kalbos – pora vienas nuo kito kiek pavargo. Vis dėlto nepaisant to, jiedu yra laikomi viena stipriausių ir turtingiausių pasaulio porų.

Kim Kardashian ir Kanye West (tv3.lt fotomontažas)
9

Visai neseniai suėjo 8 metai, kai K. Kardashian pasidalijo žinute „Twitter“ apie tai, kad nuo šiol ji – K. Westo mergina.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Duobėta Kim ir Kanye meilės istorija: kodėl reperis tiek metų negalėjo pavergti gražuolės širdies?

Tiesa, didžiausi Kim gerbėjai tuo metu abejojo moters jaumų tikrumu – daugelis spėliojo, kad moksliuką primenantis reperis tikrai ilgam nepatrauks jos dėmesio, arba  jog tai paprasčiausias reklaminis triukas.

Deja, realybė kiek kitokia – pora pažįstami jau 16 metų, 6 iš jų praleido santuokoje, ir iki šios dienos augina 4 vaikus.

Tikriausiai visi poros gerbėjai žino, jog prieš pradėdami savo romantinius santykius, Kim ir Kanye buvo pažįstami. Jiedu susipažino 2004 metais, kai Kim buvo ką tik išsiskyrusi su savo pirmuoju vyru, Damonu Thomas. Tuo metu ji dirbo kaip asmeninė stilistė su prekės ženklu „Brandy“, kuris tuo metu bendradarbiavo su Kanye dėl jo muzikinių koncertų.

Vėliau reperis prisipažino, kad tai jam buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. 

Ne ką gražiau apie dabartinį vyrą dabar atsiliepia ir Kim. „Maniau, kad tu esi patrauklus, malonus, labai šarmingas, linksmas ir galingas – tu man kėlei pagarbą. Tačiau aš buvau tikrai drovi, tyli ir kiek nervinga“, – sakė K. Kardashian.

O štai Kanye, nors ir buvo Kim labai susižavėjęs, jos pavardės teisingai ištarti nesugebėjo. Vienam savo draugui yra pasakęs: „Ar žinai tą merginą, Kim Kardijon?“

REKLAMA

Kim Kardashian ir Kanye West

2008 metais pora filmavosi bendrame projekte – Kim turėjo vaidinti Kanye įsimylėjusią merginą. „Vaidinau „Žvaigždžių karų“ personažą ir norėjau, kad ji būtų mano princesė Leia, nes ji buvo mano svajonių mergina“, – vėliau Kim motinai Kris Jenner pripažino reperis.

„Pamenu, prie jos labai jaudinausi, o kartu ir didžiavausi, kad ji stovi prieš mane. Ją pamilau anksčiau, nei sugebėjau ją užkalbinti“, – sakė K. Westas.

Tiesa, tuo metu Kim vaikinai buvo visai kitokie, nei Kanye – dažniausiai ji rinkdavosi aukštaūgius sportininkus, su pritrenkiančiais kūnais.

„Vienu metu, kai dar su ja nedraugavau, bet labai to norėjau, ėmiau mąstyti, kad man gali netgi tekti pradėti sportuoti“, – yra juokavęs K. Westas.

Ir nors Kim ir Kanye draugystė tuo metu įgavo pagreitį, jie ir toliau susitikinėjo su kitais žmonėmis. 

Tiesa, Kanye jausmai Kim ėmė vis labiau stiprėti, o vienoje savo dainoje – „Knock You Down“ jis davė aiškią užuominą tuometiniam jos vaikinui. 

Kim Kardashian ir Kanye West

„Tu visuomet buvai mano svajonių palaikymo komanda, kuri susitikinėja tik su futbolo komandų kapitonais. Aš buvau klasės klounas, kuris tave visuomet juokindavo, ir nors mums niekuomet nebuvo lemta būti kartu, tai tiesiog nutiko. Tau dabar pat reikėtų palikti savo vaikiną“, – repavo Kanye.

Žmonės netruko suprasti, kad klasės klounu Kanye vadina save, mat visi, kas jį pažįsta, puikiai žino, jog jo – nuostabus humoro jausmas.

„Manau, kad žmonės nustebtų sužinoję, koks Kanye linksmuolis. Jis mane priverčia kvatoti taip, kad kartais net pagalvoju, ar šitaip juoktis dera? Tačiau jis toks juokingas, be jokių filtrų – nesijuokti neįmanoma“, – šitaip apie reperį atsiliepė K. Kardashian buvusi dešinioji ranka, Stephanie Shepherd.

REKLAMA

Vėliau, Kanye buvusi mergina, Amber Rose, įvardijo Kim kaip vieną iš priežasčių, kodėl ji ir Kanye pasuko skirtingais keliais. „Ji – šeimos ardytoja, jie abu yra melagiai. Jie abu mus apgaudinėjo“, – sakė Amber turėdama omenyje, kad Kim tuo metu su Kanye taip pat apgaudinėjo savo vaikiną.

Tiesa, iš tiesų Kim ir Kanye ir toliau liko draugais, ir nors reperis jai siųsdavo meilės kupinus elektroninius laiškus bei savo dainose jai skirdavo daug dėmesio, Kim ir toliau žavėjosi tik sportininkais – netgi susituokė su krepšininku Krisu Humphries. Žinoma, jų santuoka tetruko 72 dienas…

Įdomu tai, kad Krisas vėliau tikins, kad Kim taip pat jį išdavė su Kanye, ir tai buvo priežastis, kodėl Kanye nebuvo jų vestuvėse.

Kim niekuomet to nepatvirtino, o kai vis dažniau buvo nufotografuojama su Kanye, apie santykius su reperiu melavo net savo šeimai. 

O štai 2012 Kim galiausiai šį faktą patvirtino visam pasauliui, kai pranešė apie tai „Twitter“. 

Teigiama, kad po to, kai Kim išsiskyrė su Krisu, ji savaitę praleido su Kanye. „Kai atvykau į Niujorką, ir mes ėjome vakarieniauti ir į kino teatrą, buvo be galo smagu. Viskas buvo labai paprasta, visai nereikėjo stengtis. Kai praleidome kartu tą savaitę, aš supratau, kad jis buvo vienintelis – kodėl aš iššvaisčiau tiek daug savo energijos? Kodėl nepraėjome draugauti anksčiau?“ – savo mintimis dalijosi Kim.

Netrukus po to pora kartu apsigyveno, o po 6 mėnesių Kim pranešė, jog laikiasi. 2013 metais pora susilaukė pirmojo vaikelio, dukros North West, tais pačiais metais susižadėjo, o dar po metų iškėlė vestuves. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų