Tai, už ką Meghan karališkajai šeimai negali atleisti: jai tai buvo draudžiama

Į Los Andželą gyventi išsikėlę princas Harry ir Meghan Markle, panašu, ramybės neranda ir toliau, o bėdos su karališkąja šeima jiems taip pat nesibaigia. 

Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
6

Vis dėlto dabar ėmė aiškėti tikrosios priežastys, kodėl pora ne tik nusprendė atsisakyti karališkųjų titulų, bet ir persikelti gyventi už Atlanto.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, kuo nuo šiol užsiims Meghan ir Harry: užmokestis – kiekvienam po milijoną

Kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, nuolat britų spaudos kritikuojamai Meghan nepatiko, kaip į tai reaguodavo karališkoji šeima. Į kritiką jie paprasčiausiai nereaguodavo, arba duodavo atsakymą „jokių komentarų“. 

Dar kiek anksčiau Harry ir Meghan netgi patys ėmė ir padavė britų spaudą į teismą, kas karališkajai šeimai taip pat nepatiko – jie tai padarė nepasitarę su kitais nariais. O štai dabar, teismo dokumentuose, atskleidžiamos ir kai kurios hercogienės mintys.

Anot cosmopolitan.com, Meghan nejautė monarchijos paramos ir apsaugos, o negana to, jai buvo draudžiama pačiai save apsiginti – žiniasklaidoje ant jos ir toliau buvo pilamas purvas. 

„Rūmų pozicija buvo ignoruoti ar nekomentuoti istorijų, o kai kurie žmonės aktyviai ją bandė sulaikyti nuo atsakymų ir komentarų, net jei būdavo kalbama netiesa. Tai jai buvo tikra bėda“, – sakė artimas hercogienės šaltinis.

REKLAMA

Dokumentuose taip pat buvo minima, kad tokie aršūs straipsniai hercogienei kėlė nepakeliamą emocinę kančią ir gadino jos psichinė sveikatą, kai ji laukėsi sūnaus Archie.

Ir nors karališkoji šeima kuo puikiausiai matė, su kuo susiduria Meghan, ir kokį nuolatinį stresą ji kenčia, nėkart nebandė melagingų gandų išsklaidyti ir pakomentuoti vienos ar kitos situacijos.

„Rūmai, kai anksčiau nutikdavo kažkas bloga, ypatingai, jei tai liečia privatų gyvenimą, yra susidūrę su sunkumais bendraujant su žiniasklaida, mat dažnu atveju, po to situacija dar pablogėdavo. Nėra taip, kad karališkoji šeima nenori padėti – paprasčiausiai jie nenori suteikti gandų pilnai istorijai dar daugiau deguonies“, – pridėjo šaltinis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Harry ir M. Markle naujieną, jog sumažina savo karališkas  pareigas ir keliasi į JAV, paskelbė niekam prieš tai apie pokyčius nepasakoję, o negana to, tam pasirinko itin blogą dieną. Viešumoje žinia pasirodė trečiadienio vakarą, o štai ketvirtadienį – princo Williamo žmonos Kate Middleton gimtadienis.

Artimas princo Williamo šaltinis pasakojo, kad jį tai kaip reikiant įsiutino. „Tai jį tiesiog apakino, o juk nesutarimai tarp brolių ir taip yra iš anksčiau. Liūdna, todėl, kad kai jie buvo maži, Williamas būdavo pirmas žmogus, pas kurį Harry atbėgdavo su naujienomis. Williamas yra ypatingai įskaudintas, tačiau tuo pat metu jis turi koncentruotis į savo šeimą ir bandyti gyventi savo gyvenimą“, – sakė šaltinis.

Netrukus po Harry ir Meghan pareiškimo pasisakė ir karalienė, kuri priminė, kad pora su kitais šeimos nariais apie tai nė nesikalbėjo. „Diskusijos su Sasekso kunigaikščiu ir kunigaikštiene – dar ankstyvose stadijose. Mes suprantame jų norą sukti kitu keliu, tačiau tai – labai sudėtingi klausimai, kuriems išspręsti prireiks laiko“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
K
KaipČia
2020-07-10 22:31:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, kokia ji dar hercogienė? Juk Haris titulo atsisakė, o ji paprasčiausia mulatė, jokia ne hercogienė
Atsakyti
-22

J
Jooo
2020-07-11 10:25:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar prieš tekėdama Meghsn turėjo įsitikinti, kad karališkoji šeima niekaip nereaguoja ir jokių komentarų neduoda kai spauda puola bet kurį karališkosios šeimos narį. Ar mažai gandų buvo skleidžia apie karalienės sūnus princus, apie princesę Dianą, Camila ir tt ir tt. Taip yra. O Meghsn norėjo būti išskirtinė. Ji nesuprato, kad čia ne Holivudas.
Atsakyti
-4

N
N
2020-07-11 00:01:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne iš karališkojo luomo ji, todėl į ją abejingai ir žiūrėjo karališkoji šeima. Mulatė tai aiškiai suprato ir pabėgo į jav nusitempdama ir Harį, kuriam sunku dabar, nes baigėsi turtingas laisvas gyvenimas. Geriausia jam būtų sugryžti atgal pas savo artimuosius, nes galu psihologiškai palūžti jam svetimoje aplinkoje visai kitokioje šalyje nei buvo įpratęs Anglijoje.
Atsakyti
-17

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų