Mad Money susitaikė su mylimąja Deimante: apie tai – naujoji jo žaibiško populiarumo sulaukusi daina

Liepos viduryje 9-tąjį gimtadienį švęsianti šiuolaikinio hiphopo grupė „Mad Money“ trečiadienio vakarą savo gerbėjams kartu su vaizdo klipu pristatė naują dainą „Nerimas“. Kūrinys buvo gerbėjų itin lauktas. Dainos ištraukos, jau kurį laiką vis nuskambėdavusios tiek grupės vokalisto ir tekstų autoriaus Gedimino Melniko, tiek grupės prodiuserio Lauryno Jackonio socialiniuose tinkluose, sulaukdavo nemažo gerbėjų dėmesio, rašoma pranešime spaudai.

Mad Money (nuotr. Organizatorių)
5

Vos per naktį kūrinys pateko į „YouTube“ platformos žiūrimiausių video dešimtuką Lietuvoje.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mad Money susitaikė su mylimąja Deimante: apie tai – naujoji jo žaibiško populiarumo sulaukusi daina

Šis kūrinys „Mad Money“ lyderiui išskirtinai asmeniškas: „Dainą parašiau, kai su Deimante vėl nusprendėme būti kartu. Su tokiais jausmingais įvykiais ateina ir įkvėpimas. Nemažai laiko užėmė dainos rašymas, praleidau jo daug daugiau, nei prie kitų kūrinių, ne kartą taisiau, keičiau, kol galiausiai pavyko padaryti taip, kaip norėjau. Šis klipas emocionaliai man yra pats brangiausias iš visų iki šiol sukurtų. Tai stengėmės jame ir pavaizduoti: jokio materializmo, jokių daiktų, tikra natūrali gamta, jausmai. Lokacijas rinkomės tokias, kurios, mūsų manymu, geriausiai perteiktų kūrinio nuotaiką, viena jų šviesi, kita itin tamsi ir melancholiška“ – pasakoja Gediminas patvirtindamas gandus, kad jie su Deimante vėl yra pora. 

REKLAMA

Kuriant vaizdo klipą pora daug dirbo kartu: „Didžiąją laiko dalį prie klipo kūrimo praleidome dviese su Deimante: nuo scenarijaus rašymo, rekvizitų pirkimo, lokacijų ieškojimo iki pat montavimo pabaigos - viską kartu atsirinkinėjome. Dažniausiai pats vienas darau didžiąją dalį šių darbų, todėl buvo smagu kurti dviese ir siekti bendro rezultato.“ Gediminas anksčiau yra pasakojęs, kad norėtų dirbti kartu su Deimante, būti komanda muzikinėje veikloje. Jų pirmo bendro darbo rezultatas jau prieinamas visiems.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų