5 taisyklės, kuriomis visada vadovaujasi Anglijos karalienė

Jos Didenybė karalienė yra didi moteris – ji karaliauja Didžiojoje Britanijoje 65 metus, netekusi tėvo karaliaus George'o V, būdama vos 25-erių, 1952 m. paveldėjo jo sostą. Ji yra keturių vaikų motina ir aštuonių močiutė, o 94 metų amžiaus ji vis dar dirba ir jodinėja arkliu!

Karalienė  (nuotr. SCANPIX)

Karalienė ir jos vyras princas Phillipas pirmojo vaiko, princo Charlso susilaukė dar 1948 m., po dvejų metų, 1950 m., gimė dukra Anne. Mirus tėvui, monarchė laukė daugiau nei dešimtmetį, kol pagimdė princą Andrew, o vėliau ir princą Edwardą.

Taigi ko mes galime išmokti iš karalienės auklėjimo stiliaus? Čia yra penki metodai, kuriuos ji naudoja, rašo „Hello“.

Tai svarbus darbas

Būvimas mama yra nenusakomas – linksmas, emocingas, turintis didžiulę atsakomybę ir, ko gero, pats svarbiausias darbas. Na, pasak karalienės.

Princas Philipas ir karalienė

„Good Housekeeping“ rašė, kaip 2012 m. apdovanojimų ceremonijoje Kate Winslet pasakė karalienei, kad ji „myli būti mama“ net labiau nei aktorė. Karalienė atsakė: „Taip. Tai vienintelis darbas, kuris yra svarbus".

REKLAMA

Pasidalinkite savo aistromis

Jos didybė yra gerai žinoma dėl meilės gyvūnams, ypač jodinėjimo. Nuo mažens ji jodinėjo ir savo aistrą sportui perteikė savo vaikams.

Princesė Anne bei jos dukra abi pasekė monarchės pėdomis ir pačios tapo geriausiomis raitelėmis.

Supraskite pinigų vertę

Karalienė gali būti viena turtingiausių moterų pasaulyje, tačiau ji žino pinigų vertę. Tai buvo gera pamoka ir jos vaikams.

Rūmų atstovai anksčiau sakė „HELLO!“: „Pirkdama brangias medžiagas ten, kur jos pigesnės, karalienė sugeba sutaupyti.“

Būkite lauke!

Karalienė garsėja savo meile buvimui lauke. Ji mėgaujasi savo namų, esančių Buckinghamo rūmuose, Vindzoro pilyje, aikštelėmis ir sodais.

Tai gyvenimo būdas, kurį ji perleido savo keturiems vaikams – dažnai matome šeimą vaikščiojant kartu gamtoje. Princas Charlesas aistringai užsiima sodininkyste, o tai, be abejo, perėmė iš motinos meilės gamtai.

Visada atrodykite geriausiai

Jos Didenybė visada atrodo nepriekaištingai – suknelė ar kostiumėlis, oficialūs batai, papuošalai, pirštinės ir, žinoma, lūpų dažai. Ar jūs kada nors matėte, kaip karalienė atrodo be to? Greičiausiai ne.

Ankstesnių metų nuotraukose jos vaikai visuomet buvo apsirengę labai tvarkingai – berniukai marškinėliais, prisegtais prie pusilgių šortų, su kojinėmis ir oficialiais batais, o princesė Anne buvo puošiama suknelėmis, megztiniais ir paltais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų