Internautai negali patikėti jos amžiumi: maišo su dukra

Dviejų vaikų mama dėl jaunatviškos išvaizdos ir stulbinančios figūros dažnai palaikoma savo dukters seserimi. 52 metų suomė Paivikki Kuoppakangas visada didžiavosi savo išvaizda, tačiau po penkiasdešimtmečio ji pradėjo domėtis kūno rengyba.

Paivikki Kuoppakangas (nuotr. facebook.com)
7

Doktorantė palieka nepažįstamus žmones, kai atskleidžia tikrąjį savo amžių. Nepažįstamieji negali patikėti, kad ji – 25-erių merginos mama.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ar atspėsite, kiek jai metų?

Jos pasitikėjimas savimi ir jaunatviška išvaizda taip pat lėmė „karštą seksą“ su vyru Marco.

Ji sakė: „Aš jaučiuosi pasakiškesnė, energingesnė ir sveikesnė, palyginti su dvidešimtaisiais ar trisdešimtaisiais metais. Šiuo metu, būdamas penkiasdešimt dvejų, aš jaučiuosi pasakiška ir dailesnė nei bet kada anksčiau.

Aš visada buvau normalaus svorio ir net liesa. Mano kūno rengybos kelionė turi keturias dimensijas – tai susiję su sveikata, senėjimu, nes didžiąją darbo dienų dalį dirbu su moksliniais tyrimais ir sėdžiu prie kompiuterio, esu ištekėjusi moteris su dviem vaikais, tačiau turiu karštą lytinį gyvenimą su vyru, mes kartu esame jau tridešimt metų“.

REKLAMA

Paivikki Kuoppakangas

Tuomet keturiasdešimtmečio viduryje ji suprato, kad, palaikydama sveiką gyvenseną, gali išlaikyti puikią savijautą, rašo mirror.co.uk.

Dabar, įdėdama sunkaus darbo ir motyvacijos, mama išlaikė savo jaunatvišką išvaizdą ir kūną, kurios pavydėti gali bet kas. Tačiau ji ne visada mėgavosi sportu, nors dabar mano, kad tai svarbu.

Paivikki tęsė: „Kai man buvo dvidešimt sportuodavau ir mankštindavausi dėl to, kad bandžiau būti „tobula namų šeimininkė“. Kai buvo trisdešimt, aš maždaug keturis kartus per savaitę lankiau aerobikos užsiėmimus, kad turėčiau šiek tiek laiko sau ir galėčiau pasportuoti.

Dabar aš turiu pilvo presą, tonizuotą kūną ir jaučiuosi geriau nei bet kada. Jei galiu aš, tą patį gali padaryti bet kas. Tačiau aš nieko nebūčiau padariusi to viena pati“.


Rašyti komentarą...
b
baikit
2020-07-05 17:14:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
ten kur visa seima ji atrodo kaip 50, nuimkit spaklius ir viskas stoja i savo vietas. Niekas niekur dar neatjaunejo savo pagalba, Visiems skirtas laikas .
Atsakyti
-6

K
Ka
2020-07-06 01:02:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kuo cia nepatiketi! Ar visai isdurnejot! Yra moteru,tikrai kurios daug geriau atrodo! Nu nesamoniu nesamones
Atsakyti
-3

P
Podis
2020-07-05 23:36:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo kaip ir visos 50metės niekuo nenustebino.o kad klimaksas kalė per smegenėles tai įsivaizduoja kad ji tapo gražesnė .senatvinis marazmas jau užėjo nusipeza moteriškė.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų