Aferistai pelnosi Vaidoto Grincevičiaus-Whydoto vardu: iš įmonių išviliojo pinigus

Garsus vaizdo įrašų kūrėjas, aktyvus socialinių tinklų naudotojas Vaidotas Grincevičius-Whydotas, turintis tūkstančius gerbėjų, atsidūrė aferistų taikinyje.

Vaidotas Grincevičius (tv3.lt fotomontažas)
2

Trečiadienį vaikinas socialiniuose tinkluose paskelbė įrašą, kuriame perspėjo apie jo vardu daromas aferas.

Vaidotas viešai kreipėsi į policiją: „Lietuvos policijai parašiau 3 pareiškimus jau prieš mėnesį, kad mano vardu yra daromos aferos. Jokių veiksmų... Kažkokie pacukai apsimetė manimi, susikūrė [email protected], rašinėja įmonėms siūlydami, kad aš padarysiu jiems reklamą, įmonės sumoka avansus.

O video nėra. Viena įmonė išsiuntė per „Omniva“ 100 eurų vertės siuntą. Tie pacukai Anykščiuose atsiėmė. Yra nufilmuota. Nėra taip sunku gi atsekt, kam į telefoną parėjo kodukas siuntai atsiimti. Nejaugi man teks dėtis kaimo policijos aprangas ir pačiam gaudyt juos. Įmonės, kurios nukentėjote nuo [email protected], parašykite pareiškimus. Kad atkreipčiau policijos dėmesį DĖŽĖJE, KUR PACUKAI PAĖMĖ, BUVO PORA GRAMŲ ŽOLĖS“, – rašė vyras.

REKLAMA

Po šio įrašo Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą, kuriame praneša apie vykdomą tyrimą ir prašo piliečių pagalbos.

„Utenos aps. VPK Anykščių r. PK atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 3 d. dėl sukčiavimo pasinaudojant žinomo asmens Vaidoto Grincevičiaus vardu. Tyrimo metu policijai pavyko gauti su nusikalstama veika galimai susijusių nenustatytų asmenų nuotraukas.

(2 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aferistai pelnosi Vaidoto Grincevičiaus-Whydoto vardu: iš įmonių išviliojo pinigų

Jei turite informacijos apie nuotraukose užfiksuotus asmenis, prašome informuoti Anykščių r. PK pareigūnus tel. 8 620 39420, el. paštu [email protected] arba 112“, – rašoma pranešime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų