„Mitų griovėjų“ laidos vedėjas sulaukė kaltinimų dėl seksualinio išnaudojimo: skundą padavė jo sesuo

„Mitų griovėjų“ laidos vedėjas Adamas Savage‘as susidūrė su itin nemalonia situacija. Jo sesuo kaltina, kad šis vaikystėje ją seksualiai išnaudojo.

Jamie Hyneman ir Adam Savage  (nuotr. SCANPIX)
3

Apie tai pranešė nypost.com.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jamie Hyneman ir Adam Savage

51 metų Miranda Pacchiana teigia, kad seksualinis išnaudojimas įvyko  nuo 7 iki 10 metų, kai  gyveno Sleepy Hollow mieste Niujorke.

„Nuo 1976 m. ar maždaug iki 1979 m. Adamas Savage'as pakartotinai išprievartavo Mirandą Pacchiana ir privertė ją naudotis oraliniu seksu ir privertė Mirandą atlikti jam oralinį seksą kartu su kitomis seksualinės prievartos formomis“, – rašoma jos ieškinyje, paduotas Vestčesterio Aukščiausiajame teisme.

Remiantis skundu, jis, kaip įtariama, save pravardžiavo „prievartavimo blobu“, maskuodamas prievartą kaip žaidimą.

Savo advokato Andrew Brettlerio pranešime A. Savage'as paneigė savo sesers kaltinimus. Tikino, kad tai yra šmeižtas, nes ji jau daugelį metų bando sukiršinti šeimą.

„Nors aš tikiuosi, kad mano sesuo gaus reikiamą pagalbą, kad surastų ramybę. Tai turi pasibaigti. Daugelį metų ji negailestingai ir melagingai puolė mane ir kitus mano šeimos narius visiems“, – sakė A. Savage'as.

„Skleisdama daugybę netikrų istorijų apie mus, siekdama finansinės kančios, ji kankino visą mūsų šeimą ir atsiribojo nuo visų mūsų. Kovosiu su šiuo nepagrįstu ir įžeidžiančiu ieškiniu ir stengsiuosi, kad jis pasibaigtų kartą ir visiems laikams“, – tęsė vyras.

 


Rašyti komentarą...
t
top
2020-07-08 09:35:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
ta sesuo galetu jau nusikirpt tuos savo keistus usus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų