Specialistė pataria: kada nagais galima rūpintis pačioms, o kada apsilankymas salone – neišvengiamas?

Pavasarį pasaulį užklupęs karantinas privertė kuriam laikui užmiršti grožio specialistus ir išmokti savimi pasirūpinti patiems. Vienas labiausiai daugelį merginų išgąsdinusių klausimų buvo susijęs su nagų priežiūra.

Laidos „Būk sveikas“ grožio skiltyje grožio salono savininkė Inga Proc papasakojo plačiau apie tai, kaip ir kada nagais pasirūpinti pačioms, o kada apsilankymas grožio salone yra būtinas.

Kalbėdama apie nagų priežiūrą namuose, grožio salono savininkė dėmesį atkreipė net į kelis momentus. „Visų pirma, tai rankų kremas, ypatingai dabar, kai dažnai dezinfekuojame ir plauname rankas. Taip pat – aliejukas. Jei jo neišgalime nusipirkti ar tiesiog nerandame, tada odeles aplink tepkite alyvuogių aliejumi. Atsistumdymui reikės pagaliuko, o jei nagas šiek tiek silpnesnis – nago stipriklio, ir, manau, dildės. O dildė, jokiais būdais, ne metalinė“, – pasakojo specialistė.

Apie stiprius, nelūžinėjančius nagus svajoja kiekviena, tiesa, ne visos žino, kaip tokius turėti. „Aš patarčiau naudoti stipriklius. Jų tikrai nebūtina pirkti pačių brangiausių – yra ir pigių“, – sakė I. Proc.

Nagų priežiūra

Tiesa, tai – ne vienintelis būdas sustiprinti nagus. „Galima pasidaryti įvairių vonelių – pasidarykite su druska šiltą vonelę ir palaikykite 20 minučių tiesiog švarius nagus, be jokio lako. Galima ir pasišildyti tą patį alyvuogių aliejų. Jei užmerksite visas rankas, tai bus pliusas dar ir rankų odai“, – sakė grožio salono savininkė.

REKLAMA

Vis dėlto keliais atvejais pas specialistus apsilankyti būtina: „Turint tokius skilinėjančius nagus – kurie būna netgi ir išilgai skylantys – be specialisto pagalbos tu čia nieko nesugalvosi. Iki kraujo sutrūkinėjusių odelių irgi nekirpkite pačios.“

O kalbėdama apie šių metų manikiūro tendencijas, I. Proc pastebėjo vieną aiškų momentą: „Natūralumas, trumpi nagai, forma – primenanti natūralią. Netgi bespalvis lakavimas, nude spalvos, juoda, klasikinė raudona išlieka. Apie tai kalbėti sunku, nes, tarkime, salone, tendencijas diktuoja ne mados, o klientai.“

Visą ištrauką iš laidos „Būk sveikas“ apie nagus pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų