Mikalauskas parodė paaugusį sūnų: panašumas traukia akį

Šeštadienį TV3 laidos „Gero vakaro šou“ gerbėjai savo televizorių ekranuose išvydo specialią laidą iš namų, kurioje apsilankė numylėti pramogų pasaulio veidai. Nors šiuo metu negalima keliauti ar eiti į koncertus, bet linksmintis tikrai galima! Ir tai kvietė daryti išskirtinė „Gero vakaro šou #IšNamų“ laida, kuri šeštadienio vakarą nukėlė į egzotiškuosius Karibus.

Liudas Mikalauskas parodė paaugusį sūnų Joną (nuotr. stop kadras)

Vienu iš laidos svečių tapo ir operos solistas Liudas Mikalauskas. Jis pasipuošė tautiniu kostiumu. Vienas iš „Gero vakaro šou“ vedėjų Justinas Jankevičius juokavo, kad pagalvojęs apie Liudą, būtent taip jį ir įsivaizduoja.

Laidos metu L. Mikalauskas atskleidė pradėjęs pildyti seną savo svajonę – bitininkystę. Jis transliacijos žiūrovams parodė, kokius įrankius nusipirkęs. Tai pat jis pasakojo, kad karantino metu kaime veiklos tikrai netrūksta: vos tiks spėjus nupjauti žolę, ją ir vėl reikia nupjauti, o kur dar kiti darbai.

Kalbėdamas su L. Mikalausku, Mindaugas Stasiulis savo rankose laikė tikrų tikriausią gyvatę, tačiau operos solistas juokavo, kad jo „žaltys“ yra tikrai didesnis ir televizijos žiūrovus supažindino su savo sūnumi Jonu.

Tiesa, Jonas nepanoro tapti žvaigžde ir ištrūkęs iš tėčio rankų, nubėgo žaisti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų