Po sudužusių planų dalyvauti „Eurovizijoje“ „The Roop“ nusiteikė karingai: jaučiame teisę atstovauti savo šaliai

Po žinių, kad 2021-ųjų metų „Eurovizijos“ konkurse šiais metais šalių išrinktos dainos skambėti negalės, ne juokais papiktino konkurso dalyvius ir gerbėjus.

„The Roop“  (Fotobankas)
20

Šiais metais lietuvių išrinkta grupė „The Roop“ po organizatorių verdikto pasisakė socialiniuose tinkluose.

„Didžiosios Eurovizijos organizatoriai nusprendė, kad su esančiom dainom kitais metais dalyvauti negalima. O LRT vis dar sprendžia, ar palikti tuos pačius žmonių išrinktus laimėtojus.

Mes, THE ROOP, pasiruošę sukurti kelias konkursui dainas, iš kurių galima bus pasirinkti tinkamiausią variantą. Mes jaučiame moralinę teisę atstovauti savo šaliai“, – rašė grupės atstovai.

Toks įrašas sulaukė gerbėjų palaikymo ir paskatinimo dalyvauti kitąmet.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad jau kurį laiką sklandė kalbos, jog dėl koronaviruso grėsmės gali būti atšauktas „Eurovizijos“ dainų konkursas. Galiausiai paaiškėjo, jog tai – tiesa. Tai patvirtino EBU (Europos transliuotojų sąjunga).

Po šios žinios daugelis tikėjosi, kad kitąmet Lietuvai atstovauti galės grupė „The Roop“ su daina „On Fire“.

REKLAMA

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „The Roop“ lyderis kreipėsi į lietuvius: yra vienintelis būdas, kaip išvengti katastrofos

Deja, kaip pranešė „Eurovizijos“ dainų konkurso rengėjai, 2021 metų konkurse šiais metais šalių išrinktos dainos negalės skambėti kitų metų konkurse.

Dėl kilusios grėsmės dėl koronaviruso viešumoje imta kalbėti apie konkurso likimą dar kiek anksčiau.

Olandų žiniasklaidoje išplatintas pranešimas apie tai, jog neva Islandijos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Feliksas Bergssonas patvirtino kalbas apie tai, kad šių metų dainų konkursas dėl kilusio koronaviruso pavojaus ir spartaus plitimo yra atšaukiamas.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekus su Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovu Audriumi Giržadu, šis vakar tokias kalbas paneigė. „Tai – visiškas fake’as. Feliksas paneigė, kad jis išvis kalbėjosi su tais 2 graikų portalais. Tai yra graikų fanų portalai, kurie nesugeba sulaukti naujienų“, – sakė A. Giržadas.

Anot jo, vakar EBU puslapyje buvo tik oficialus pranešimas apie tai, kad vyksta svarstymai dėl „Eurovizijos“.  „Tikrai nieko nėra aišku. „Eurovisionworld“ įsidėję tik tą pačią lentelę, kurią platina ir EBU. Vienintelis dalykas, ką jie paskelbė, kad metams atidėjo futbolo čempionatą. O daugiau, apie „Euroviziją“, dar nėra nė vienos žinios“, – vakar sakė jis.

Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis Roterdame turėjo įvykti gegužės 12-ąją, antrasis – gegužės 14-ąją, o finalas – tradiciškai, šeštadienį, gegužės 16-ąją.

Per prieš kelis mėnesius vykusią bilietų traukimų ceremoniją paaiškėjo, kad Lietuva turėjo pasirodyti pirmojo pusfinalio metu, gegužės 12-ąją dieną, 3 numeriu.

Kartu su Lietuva pirmojo pusfinalio metu turėjo pasirodyti šios šalys: Šiaurės Makedonija, Baltarusija, Švedija, Slovėnija, Australija, Airija, Rusija, Norvegija, Kipras, Kroatija, Azerbaidžanas, Malta, Izraelis, Ukraina, Rumunija ir Belgija.

Tiesa, dar šiandien paskelbus visas 41 dainas, kurios turėjo varžytis šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse, lažybininkų pamėgstas puslapis „Eurovisionworld“ surengė ir specialią apklausą. Joje buvo klausta, kas turėtų nugalėti šių metų „Euroviziją“? 

Minėta apklausa rengiama jau 5 metus iš eilės, ir, panašu, sėkmingai nuspėdavo, kas iš tiesų turėtų laimėti konkursą. Praėjusiais metais čia balsavę žmonės nuspėjo, kad laimės Nyderlandai, o dar praėjusiais metais jiems pavyko nuspėti ir Izraelio pergalę.

Įdomu tai, kad kol kas pergalė šiame konkurse priklausė būtent mūsų šaliai – lietuvių „The Roop“ pasirodymas buvo pirmas. 


Rašyti komentarą...
K
Kęstutis
2020-03-22 14:23:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ko negali virtualiai įvykti euvizija ?dainos jau sukūrtos,reikia tik prabalsuot.
Atsakyti
-1

A
As
2020-03-23 16:02:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neprotingas sprendimas, bet aisku, paremtas pinigu minusu is ziurovu ir pn. Tikriausiai virtualiai jei rodytu, sumustu visu laiku ziurejimo ir balsavimo rodiklius, nes vis pramoga zmoniems
Atsakyti
0

L
Lina
2020-03-22 17:21:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ką, kitų naujienų negakima skelbti, tik viruso paniką sėti?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų