Filmo premjeroje – dėmesys Stasiulevičiūtei: pasipuošė įspūdingu aksesuaru

Šį trečiadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame kino teatre įvyko iškilminga režisierės Agnės Zalanskaitės istorinio dokumentinio filmo „Partizanas“ premjera.

Ieva Stasiulevičiūtė (Paulius Peleckis/Fotobankas)
58

Renginio nepraleido ir žinomi žmonės.

(58 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Filmo premjeroje – dėmesys Stasiulevičiūtei: pasipuošė įspūdingu aksesuaru

Premjeroje apsilankė Saugirdas Vaitulionis, Benediktas Vanagas, Andrius Pauliukevičius, Ieva Stasiulevičiūtė bei daugelis kitų.

Pastaroji visai neseniai nustebino išvaizdos pokyčiais, kuriais, kaip visuomet, rūpinasi jos bičiulis, Kęstas Rimdžius – žinoma moteris nusišviesino ir pasitrumpino plaukus. O štai šiandien stiliui neabejinga Ieva pasirodė dėvėdama ir įspūdingą aksesuarą – masyvius akinius.

Filmo „Partizanas“ premjera

Dokumentinis filmas „Partizanas“ pasakoja unikalią Prisikėlimo apygardos vado Juozo Paliūno-Ryto kovų istoriją. Nuvargintas okupacijos, jis aukoja asmeninį gyvenimą, palieka šeimą ir pasitraukia į mišką lemtingam mūšiui dėl Lietuvos laisvės. Geriausiu draugu jis renkasi šautuvą, kurį švelniai vadina „mašinka“.

Besąlygiškas paklusnumas vadui, noras mokytis, drąsa ir kantrybė iš paprasto kaimo ūkininko suformuoja vieną aktyviausių pasipriešinimo kovų vadų, kuris iki paskutinės gyvenimo akimirkos tikėjo laisva Lietuva ir tarsi testamentą mums užrašė: „Atiduok Tėvynei, ką privalai“. Filme autentiškų Paliūno-Ryto atsiminimų ištraukos, kurias jo paties žodžiais skaito aktorius Paulius Markevičius, persipina su J.Paliūno-Ryto anūkės, jo bendražygių ir kovos draugų bei istorikų pasakojamais. To laikmečio atmosferą įtaigiai kuria labai įspūdingos rekonstrukcinės scenos.

Visos renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų