Williamo pusė, kurios nemato kiti: Middleton Valentino dienos proga sulauks staigmenos

Nepaisant to, kad 2020 metų pradžia karališkajai šeimai tikrai nebuvo lengva, o už Atlanto gyventi išsikėlę princas Harry ir Meghan Markle savo didžiąją dalį pareigų perdavė princui Williamui ir jo žmonai Kate Middleton, tai jų santykių ne tik nepablogino, bet jie netgi suartėjo.

Princas Williamas ir jo žmona Kate (nuotr. SCANPIX)
9

Ir nors viešumoje tai matosi ne visada, užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad princas Williamas tikrai turi mieląją savo pusę, o su savo žmona švęs ir Valentino dieną.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkosios šeimos skandalas pakeitė Kate ir Williamo ryšį: tikėjosi, kad bus atvirkščiai

Karališkosios šeimos ekspertė Katie Nicholl tikina, kad K. Middleton ir princo Williamo santykiai pastaruoju metu geri kaip niekada anksčiau. Todėl nepaisant to, kad viešumoje tai rodyti vengia, jų suartėjimą galima pastebėti vien jau iš žvilgsnių ir pastarųjų karališkųjų renginių, kuriuose jie vienas kitą kiek priliečia.

Anot ekspertės, iš tiesų, giliai širdyje, Williamas netgi yra romantikas, todėl jos įsitikinimu, vasario 14-ąją jis savo žmoną tikrai ypatingai nustebins. „Manau, kad tą dieną jie pasistengs praleisti laiko kartu, tačiau jiems nepastebėtiems kažkur apsilankyti būtų be galo sunku“, – pridėjo ji.

Tiesa, K. Nicholl tikinimu, princas galimai nusives Kate į mylimiausią jos italų restoraną Kensingtone. Jis įsikūręs netoli rūmų, ir ten jie pasirodę yra jau ne kartą.

Taip pat moteris pridėjo, kad Williamas savo žmonai turėtų parūpinti ne tik atviruką, bet ir tinkamą dovaną šios dienos proga. 

Tiesa, praėjusių metų pabaiga porai nebuvo pati lengviausia, kai jiedu lankėsi vienoje laidoje. Čia jie buvo filmuojami besikalbantys kartu su kitais šou dalyviais. Vieną akimirką Williamas nusprendė prisiliesti prie savo žmonos uždėdamas jai ranką ant peties. Tačiau patapšnojęs kartą, o po to – dar kartą, jis liko skaudžiai atstumtas. K. Middleton akivaizdžiai nusikratė jo prisilietimo, o internautai liko apstulbę – vaizdo įrašas apskriejo it virusas.

Iškart po to ėmė sklisti įvairios kalbos – ar princas Williamas ir Kate išgyvena ne patį geriausią laikotarpį? Vis dėlto netrukus vienos artimas poros šaltinis nusprendė tai paneigti, ir paaiškinti, kodėl viskas atrodė taip baisiai iš tiesų. 

REKLAMA

„Kitaip nei Harry ir Meghan, ši pora stengiasi viešumoje demonstruoti jausmus kuo įmanoma mažiau, nes jų rolė – ateities karalius ir karalienė. Be to, kad atidarydamas duris Williamas švelniai priliečia Kate nugarą, jų daugiau besilaikančių rankomis nė nepastebėsite. Labai retai Kate uždeda savo ranką ant Williamo kelio, o dar kitais kartais juos galima pastebėti linksmai apsikabinančius po įvairių varžybų“, – teigė šaltinis.

Tiesa, anto jo, jie šitaip elgiasi ne šiaip – paprasčiausiai rimtai žiūri į savo rolę. „Tai – jų pačių sprendimas, kaip jie nori save pateikti. Kate puikiai suprato, kad tuo metu juos su Williamu filmavo daugybė kamerų, o ji tenorėjo išlikti profesionali. Pora yra laiminga, puikiai sutaria ir yra atsidavusi savo šeimai“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų