Meilės dienai – ypatingi patiekalai: skonis nepaliks abejingų

Artėjant Šv. Valentinui tikriausiai visi sukate galva, kuo gi nustebinti savo pačius mylimiausius.  Šiandien TV3 laidos „La Maistas“ virtuvė kvepės meile, o šefai Tomas Rimydis, Vylius Blauzdavičius ir ypatinga laidos Banga Mudėnatė pademonstruos kokių ypatingų patiekalų galima pagaminti savo mylimiausiems.

LaMaistas TV laidoje – „Valentino diena“ (nuotr. Organizatorių)
14

Bangos Mudėnaitės meilė desertams negali nežavėti, o kiekvienas iš jų nugula tinklaraštyje „Wavy kitchen“. Kiekvienas iš jų ruošiamas preciziškai. Banga nebijo eksperimentuoti gamindama sudėtingus receptus, o kai į patiekalo gamybą įdedama šitiek daug meilės, gali būti tikras, kad kito žmogaus širdis tikrai ištirps.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „La maistas“ švenčia Valentino dieną

Banga juokiasi, kad vienas populiariausių klausimų, kurių ji sulaukia, kaip gaminant tiek daug desertų jai pavyksta išlaikyti gražią ir liekną figūrą. Tačiau kur kas rečiau jos klausia, koks jos mylimiausias desertas.

Virtuvės šefai žiūrovams parodys, ką gaminti, kad sužavėtumėte ir užkariautumėte kito žmogaus širdį.

„La maistas“ švenčia Valentino dieną

 „Vyrai ir moterys – dėmesio. Afrodiziakas. Jos didenybė – austrė ir jos pavaldiniai – midijos. Austrės netgi istorinėje virtuvėje buvo naudojamos. Jas nioliktame amžiuje atsigabendavo per šalnas, kad nesugestų. Jos buvo valgomos ir netgi paveikslai, kuriuose buvo valgomos austrės prilyginamos fotografijai“, – įdomybes apie austres pasakojo nuolatinis laidos šefas, istorinės lietuvių virtuvės žinovas Tomas Rimydis.

REKLAMA

Bangos pagaminta pavlova

„Mane vaikystėje vadino širdžių ėdiku, todėl į studiją jų ir atsinešiau“, – juokėsi kitas laidos šefas Vylius Blauzdavičius. Ką jis pagamino iš širdžių – žiūrėkite sekmadienį laidoje „La Maistas“ per TV3.

„La Maistas“ laida – sekmadienį 9 val. per TV3, o dar daugiau patarimų ir receptų – www.lamaistas.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų