„X faktoriaus“ dalyvė pildo savo svajonę: siekia sužavėti pasaulį

Muzikinio TV3 šou projekto „X faktorius“ dalyvė Alna Katinaitė sako, kad tapti profesionalia dainininke buvo jos svajonė.

Alna Katinaitė (nuotr. Vido Černiausko)

Dešimt metų Londone gyvenanti, tačiau dėl dalyvavimo šou į Lietuvą grįžusi dalyvė yra įsitikinusi, kad dainavimas yra jos pašaukimas.

„Dainoje kalbu apie tai, kad visi esame skirtingi ir turėtume tuo džiaugtis. Juk būtent savitų savybių derinys mums padeda tapti unikaliais – išsiskirti iš kitų, sudominti, padaryti ypatingus sprendimus“, – sakė muzikinio projekto finalistė Alna, pristatydama savo pirmąją šių metų dainą „Different“, rašo pranešime spaudai.

Londone gyvenanti ir ten nemažai koncertuojanti atlikėja vasario 10 d. grįš į Vilnių tam, kad gyvos muzikos gerbėjams „Istorijos bare“ atliktų ne tik naujausią savo dainą, bet ir visus pastarųjų metų kūrybos vaisius.

Šių metų Alnos planuose yra numatyta išleisti pirmąjį originalių dainų albumą.

„O tai tikrai jaudina, nes į jį bus sudėta mano muzikinio kelio istorija – nuo to, kaip viskas prasidėjo, iki to, kur keliauja dabar. Bus tikrai nelengva atrinkti 12 iš beveik 100 mano parašytų autorinių dainų“, – pasakojo Alna.

Šiais metais ji tikino burianti komandą, su kuria galės toliau augti ir ateityje pateikti savo muziką pasaulinei rinkai.

„Noriu sudalyvauti ir Eurovizijoje. Šeimos nariai šį grūdą manyje pasėjo praėjusią vasarą, o dabar ir šis tikslas – pakeliui į realybę“, – sakė Alna.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų