Nepriekaištingų kūno formų Lopez kaitina kraują: 50 metų – ne riba

JAV aktorė ir dainininkė, šokėja ir prodiuserė – Jennifer Lopez, rodos, laikui nepavaldi. Dar visai neseniai ji surengė itin karštą pasirodymą, kurio metu ji pademonstravo pavydą keliančią figūrą bei buvo tikras energijos užtaisas. Moteris nė iš tolo neprimena 50-ies moters.

22

Po šio pasirodymo pradėjo sklisti kalbos, kaip jai pavyko išlaikyti tokią figūrą.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 50-ies Lopez kaitina kraują: atskleidė, kaip tai pavyksta

Portalas thesun.co.uk teigė, kad vien griežtos dietos neužtenka laikytis, jeigu norite turėti tokią figūrą. Moteris ne tik yra liekna, tačiau turi ir ryškius raumenis ant kojų, dailų pilvo presą.

Teigiama, kad atlikėja daug dėmesio skiria treniruodama sėdmenis, kojas ir rankas. Ji vadovaujasi itin populiariu Tracy Anderson treniruočių metodu, kuris trunka 60 minučių. Svarbu šias treniruotes atlikti 4 kartus per savaitę. Jos apima ir šokių bei kardio treniruotes.

Kartą J.Lopez apie šokį bei šias treniruotės sakė: „Šokis visada buvo mano didžiulė gyvenimo dalis, todėl mano laimės raktas yra laikas, kuomet per jį galiu atiduoti visas savo jėgas – šokiui. Esu 100 proc. Įsitikinusi, kad treniruotės yra dalis to, kas mane daro tokia laiminga."

Atlikėja mėgsta šokti ir ant stulpo, todėl šiam šokiui įdeda daug jėgų, o šis sportavimo būdas labai padeda tonizuoti kūną.

Moterį žavi kikbokso treniruotės, kurios prisideda prie jos dailaus kūno formavimo. Ši sporto šaka padeda sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje, o tai raktas į dailią figūrą.

Negana to, ji papildomai dar važinėja dviračiais, aktyviai leidžia laiką, o kuomet vyksta į koncertinius turus, ji būtinai renkasi viešbutį, kuriame būtų sporto sale.

Daug dėmesio skiria ir mitybai. Moteris renkasi, kad viskas būtų sveika ir ekologiška. Pietums – lašišos salotos arba brokoliai, paprikos ir cukinija.

Vakarienę sudaro baltymai. Tiesa, tarp šių valgymų, ji pasimėgauja užkandžiais: daržovėmis ar vaisiais.

Nors moteris dabar stengiasi valgyti tik itin liesą maistą, tačiau kiek anksčiau yra sakiusi, kad dievina kiaulieną ir vištieną.

REKLAMA

Nors moteris ir stengiasi prižiūrėti savo mitybą, tačiau slapti šaltiniai teigė, kad retkarčiais ji atitrūksta nuo disciplinos ir mėgaujasi sausainiais ar kitais saldumynais.

Daug dėmesio ji skiria ir hidratacijai, todėl geria vandenį: „Gerdami daug vandens, o ypač prieš treniruotes, galite geriau išnaudoti savo mankštos rutiną. Stengiuosi, kad mano kūnas būtų hidratuotas ir gerai pailsėjęs po kiekvienos treniruotės."

Geriamasis vanduo po treniruotės ne tik padeda atstatyti jūsų kūną, bet ir hidratuoti, papildyti odos audinius, o tai suteikia odai elastingumo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų