Pikul atvėrė prabanga alsuojančio salono duris: įvertinkite

Penktadienio vakarą dainininkė bei vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė atidarė grožio saloną. Negana to, moteriai tai – dviguba šventė, mat šiandien ji mini ir savo 36-ąjį gimtadienį.

Pikul atvėrė prabanga alsuojančio salono duris: įvertinkite (tv3.lt koliažas)
26

O.Pikul-Jasaitienė savo grožio salono interjerą pasirinko itin prabangų. Jis akinančiai šviesus su aukso spalvos elementais, kurie prideda prabangos šiai erdvei.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pikul atvėrė prabanga alsuojančio salono duris

Kviečiame pasižiūrėti kaip atrodo vizažo meistrės salonas.

Dar anksčiau naujienų portalo tv3.lt kalbinta Oksana pasakojo, kad paskutinės dienos buvo itin užimtos. „Būna, kad mažylį naktimis migdau ir sėdžiu prie kompiuterio, tvarkau dokumentus. Tiesą pasakius, tai fainas emociškai, bet labai jau užimtas laikas. Tačiau džiaugiuosi, kad gyvenime vis dar turiu pirmųjų kartų. Grožio namų atidarymas man yra pirmoji patirtis, todėl aš beprotiškai jaudinuosi“, – pasakojo ji.

Tiesa, pasirodo, kad savo saloną Oksana iš pradžių galvojo atidaryti dar 2019-aisiais. „Iš tikrųjų, norėjau salono atidaryti gruodį, bet kadangi tai yra tikrai labai aktyvus mėnuo, pilnas darbų ir įvairių švenčių, nusprendžiau atidarymą perkelti į sausio mėnesį, kai viskas bus ramiau. Pamėginkite tą patį saksofonistą užsisakyti gruodį – nėra taip paprasta. O sausio mėnesį  viskas yra kiek laisviau“, – teigė ji.

REKLAMA

Vis dėlto galiausiai O. Pikul-Jasaitienė nusprendė dvi šventes sujungti, ir į salono atidarymą VIP publiką pakviesti būtent per savo 36-ąjį gimtadienį.

„Pagalvojau, kodėl gi man tuo nepasinaudojus, ir nepadarius visko vienu ypu. Nors mama barėsi ir sakė, kad niekada negražu visas šventes sumesti į vieną vietą – reikia švęsti atskirai. Tačiau aš pagalvojau, kad geresnio gimtadienio, kai savo antrojo kūdikio – salono – atidarymo, aš sau šiais metais net ir nenumatyčiau. Visko – ir pinigų, ir minčių, ir idėjų, ir širdies, ir laiko į tai įdėta – tikrai antrasis kūdikis“, – šypsojosi Oksana.

Visos renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
m
moteris
2020-01-11 08:21:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai eini į kirpyklą, tai svarbiausia - ten dirbančių meistrų PROFESIONALUMAS, o ne interjero prabanga.
Atsakyti
-4

R
Rasa
2020-01-11 00:14:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va kur simuko pinigai nukeliavo ,del to ir susitaike ,nes reikejo bapkiu .butu likusi prie suskilusios geldos.
Atsakyti
-12

A
Ausra
2020-01-11 18:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uz visa auksa sumokes klientes. Gyvenu ne vilniuje ir is patirties zinau, kad jaukiau nueiti i miela, skoningai irengta salona, kur dirba malonios, savo darba ismanancios profesionales. Ne viskas auksas kas auksu ziba. Kokia gi cia naujiena, jug i ponios Pikul auksu zibanti salona nenueis eilines vilnietes is miegamuju rajonu, gyvenancios bendrabuciuos ar gaunancios minimalu atlyginima ( bent jau as taip galvoju). Sakykit ka norit bet nesu sios ponios gerbeja dar nuo o- lia-lia laiku. Turi diploma? Diplomas diplomui nelygus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų